Yardım Grid Offlineshop

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

MaskesizVEVO

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1685303948352.png

yardımcı olabilir misiniz 1000TL isteyen oldu buna sorun nedir

Bu hatanın tek bir sebebi olmadığı gibi tek bir çözümü de yok. Büyük ihtimalle oyunun mantığına aykırı olan bir kod bloğu, halihazırda veya sonradan işleme alınan başka bir kod bloğu ile çakıştığı için bu hatayı veriyor. Ya da yanlış yere yanlış bir ekleme yapıldığı için...

Yapılan son değişiklikleri kontrol etmekte fayda var. Ya da visual studio ile hata ayıklama yapman daha iyi sonuçlar verebilir.

Ayrıca böyle bir şeye 1000TL isteyene söyle, visual studio bunu bedavaya yapıyor. Sadece öğrenmek gerek. Onun için de mobil olduğum için fazla yardımcı olamayacağım maalesef.

kaşmir paketiyle kullanmak istiyorsam ne yapabilirim hocam
Kaşmir paketi ile kullanmak istiyorsan ve pazar görünmeme sorununu alıyorsan uiofflineshop.py dosyanda değişiklik yapmışsındır demektir bu da tanımsız kodların eklenmiş olabileceği anlamına ve bu neden ile pazarların görünmemesine sebebiyettir

ben bunu direkt söktüm alexin filesinden
Tekrar eklemeyi deneyin bu şekilde tek tek araştırarak sorunun nerede olduğunu bilemeyiz veya debug modda build alın ekstra olarak hata ayıklama modunda çalıştırın o filesin bende ücretli hali mevcut warez edilen versionunu denemedim ücretli alınan halinde öyle bir sorun yoktu.

Tekrar eklemeyi deneyin bu şekilde tek tek araştırarak sorunun nerede olduğunu bilemeyiz veya debug modda build alın ekstra olarak hata ayıklama modunda çalıştırın o filesin bende ücretli hali mevcut warez edilen versionunu denemedim ücretli alınan halinde öyle bir sorun yoktu.
discorddan ulaşabilir miyim size

Önce pazar tablosundan bak kordinat ve map indexine eğer doğru kordinatta isen ve gözükmüyorsa bunu uygula:

PytonOflineShop.h arat: void Show(float x, float y, float z) {

Bu şekilde değiştir.

void Show(float x, float y, float z) {

m_thingInstance.Clear();
m_thingInstance.ReserveModelThing(1);
m_thingInstance.ReserveModelInstance(1);
m_thingInstance.RegisterModelThing(0, (CGraphicThing *)CResourceManager::Instance().GetResourcePointer("offlineshop/shop.gr2"));
m_thingInstance.SetModelInstance(0, 0, 0);
m_thingInstance.SetPosition(x, -y, z);

m_thingInstance.Show();
m_thingInstance.Update();
m_thingInstance.Transform();
m_thingInstance.Deform();

}

Önce pazar tablosundan bak kordinat ve map indexine eğer doğru kordinatta isen ve gözükmüyorsa bunu uygula:

PytonOflineShop.h arat: void Show(float x, float y, float z) {

Bu şekilde değiştir.

void Show(float x, float y, float z) {

m_thingInstance.Clear();
m_thingInstance.ReserveModelThing(1);
m_thingInstance.ReserveModelInstance(1);
m_thingInstance.RegisterModelThing(0, (CGraphicThing *)CResourceManager::Instance().GetResourcePointer("offlineshop/shop.gr2"));
m_thingInstance.SetModelInstance(0, 0, 0);
m_thingInstance.SetPosition(x, -y, z);

m_thingInstance.Show();
m_thingInstance.Update();
m_thingInstance.Transform();
m_thingInstance.Deform();

}
böyle ayarladım da yine olmadı

Geri