Grid İkarus Offlineshop - Full Yang Altyapı Server Files

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Marty 5.4 Alt Yapı.
Freebsd 12.2 ve üzeri
mysql5.6

146497_8156762f6e99d28782a37fee68d7fd3c.png

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Virüs Total:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

bu marty altyapı ya bundan söküp razuning v5 e eklemeye çalışsam kesin bir sürü sorun çıkartır ya hadi hayırlısı. Umarım günün sonunda bilgisayarı camdan aşağıya atmam :alsaa: .

zenarisi kurup sistemlerini incelemişmiydin? onun çevrimdışı pazarı dahamı iyidir ki acaba :unsure: . @hasanmacit

bu marty altyapı ya bundan söküp razuning v5 e eklemeye çalışsam kesin bir sürü sorun çıkartır ya hadi hayırlısı. Umarım günün sonunda bilgisayarı camdan aşağıya atmam :alsaa: .
inşallah
zenarisi kurup sistemlerini incelemişmiydin? onun çevrimdışı pazarı dahamı iyidir ki acaba :unsure: . @hasanmacit
dracarys var onda da hatta zenarisin sistemlerinin çoğu dracarys diyebilirim

Paylasım icin teşekkürler
Ticaret camında itemin üzerine gelince efsun gözükmeme sorunu fixi paylaşabilirmisiniz

Bu filesteki sorunlar bitmeyen sorunlar kullanan arkadaşlar dikkat edin bir çok sorun var @hasanmacit yanlış anlama seni kötülemiyorum ama files aşırı sorunlar ciddi sorunları içeriyor dikkat edin.

Bu filesteki sorunlar bitmeyen sorunlar kullanan arkadaşlar dikkat edin bir çok sorunları @hasanmacit yanlış anlama seni kötülemiyorum ama files aşırı sorunlar ciddi sorunları var
filesi ben yapmadım o yüzden problem yok. kullanan kişiler aldıkları syserrlerle birlikte yorum atar ya da konu açarsa çözmeye çalışırız.

filesi ben yapmadım o yüzden problem yok. kullanan kişiler aldıkları syserrlerle birlikte yorum atar ya da konu açarsa çözmeye çalışırız.
Hiç değmez bro zamanında bi giriyim dedim bakayım karakter oluşturmana rağmen çıkıp tekrar girmene rağmen tekrar karakter oluşturma geliyor bu çözülür ama bazı karakterler sürekli sıfırlanıyor reboot atmamana rağmen. reboot atınca yedek almana rağmen sürekli geri sarıyor ve daha nice şeyler

Hocam turkmmo da paylaşılan dosyalar ile aynı dosyalar mı ayıptır sorması

Adsız.png

söktük kral ekledik :D
baya hata verdi ama oldu şimdi birde şu envanter düzenini de paylaşılan 55/120 filesdeki gibi değiştirdikmi tam olacak inşallah :D

Geri