Yardım great shop hata mı yoksa normal bir şey mi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

BlackSwindLe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
ch1 de pazar kurup ch2 ye geçip yan hesaptan ch1 deki itemi aldığım zaman pazar kurulan hesapta şu uyarı geliyor ve karakter attığım zaman giftboxta pazara kurduğum itemin parası geliyor sorun yok ancak merak ediyorum bu bir sorun mudur kod bloğunu da bırakıyorum umarım derdimi anlatabilmişimdir
SHOP_SUCCESS_TOO_FAST = dükkan şu anda kapatılamıyor uyarısı
1647282325585.png

kod blogu:
void CHARACTER::DeleteMyShop()
{
    if (GetMyShop())
    {
        LPCHARACTER owner = CHARACTER_MANAGER::instance().FindByPID(GetPrivShopOwner());
        if(get_global_time() - GetShopEditModeTick() < 20)
        {
            if (owner)
            {
                owner->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT( "SHOP_SUCCESS_TOO_FAST"));
            }else{

TPacketShopClose packet;
                packet.shop_id = GetPrivShop();
                packet.pid = GetPrivShopOwner();
                packet.error = true;
                db_clientdesc->DBPacket(HEADER_GD_SHOP_CLOSE, 0, &packet, sizeof(packet));
            }
            return;               
        }

İtemi(eğer tek bir tane ise) satın aldıktan sonra pazar siliniyor mu?

İtemi(eğer tek bir tane ise) satın aldıktan sonra pazar siliniyor mu?
evet pazar siliniyor ama ch2 deki(pazar kurduğum hesapta) pazar butonuna tıklayınca hala açık gösteriyor karakter attığım veya ışınlandığım zaman düzeliyor ve gift olarak hasılatı veriyor

evet pazar siliniyor ama ch2 deki(pazar kurduğum hesapta) pazar butonuna tıklayınca hala açık gösteriyor karakter attığım veya ışınlandığım zaman düzeliyor ve gift olarak hasılatı veriyor
acaba bu herkeste mi böyle great shop kullanan herhangi bir arkadaş deneyebilir mi yoksa benden mi kaynaklı anlamadım

Sorun python kaynaklı gibi görünüyor. Daha doğrusu sorun değil ancak great offline shopun bu tarz ufak ve düzenlenmesi gereken saçmalıkları var maalesef. Şu an meşgul olduğum için kontrol edemiyorum eğer bilen biri çıkmazsa müsait bir zamanda inceleyebilirim.

Sorun python kaynaklı gibi görünüyor. Daha doğrusu sorun değil ancak great offline shopun bu tarz ufak ve düzenlenmesi gereken saçmalıkları var maalesef. Şu an meşgul olduğum için kontrol edemiyorum eğer bilen biri çıkmazsa müsait bir zamanda inceleyebilirim.
tamamdır hocam teşekkürler

bilgisi olan var mi +

Geri