Çözüldü granny viewer (run time error) model açma hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
elimde bi sürü model var ve hepsi bu durumda bu durumu nasıl düzenttebilirim yardımcı olabilecek var mı modeller açılmıyor ve oyuna ekleyincede açılmaz büyük ihtimal sorun nedir bozuk mu ?

Dosya Eklentileri

• we.PNG
    we.PNG
    4,8 KB · Gösterim: 66
Çözüm
önerileriniz için tşk ederim sorunu çözdüm granny viewer 2.8 idi sürümü 2.11.8 ini indirdim ve kurdum sorun çözüldü indirme yaptıktan sonra sadece setup ı çıkarıp kurun yeterli olucaktır. konu kapatılabilir ..
granny 2.11.8
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

not: bazen aynı hata devam ediyor bu noktada farklı bir granny viewer sürümü yüklemek çözüm oluyor kimini 2.11 de kimide 2.11 de açılmadı fakat 2.9 da açıldı farklılık gösterebilir. ve olmuyorsada başka yollar denenebilir yada bozuk olabilir. benim çözümüm bu şekilde oldu.
Dosya yanlış konumda çıkarılmış test için kendi packinizdan PC PC 2 herhangi bi gr2 modeli açabilirsiniz
Çözüm : pronze klasörünü kopyalayıp masaüstüne atin yada hedef yol klasörlerin isimlerini değiştirin boşluk olmayacak şekilde

önerileriniz için tşk ederim sorunu çözdüm granny viewer 2.8 idi sürümü 2.11.8 ini indirdim ve kurdum sorun çözüldü indirme yaptıktan sonra sadece setup ı çıkarıp kurun yeterli olucaktır. konu kapatılabilir ..
granny 2.11.8

not: bazen aynı hata devam ediyor bu noktada farklı bir granny viewer sürümü yüklemek çözüm oluyor kimini 2.11 de kimide 2.11 de açılmadı fakat 2.9 da açıldı farklılık gösterebilir. ve olmuyorsada başka yollar denenebilir yada bozuk olabilir. benim çözümüm bu şekilde oldu.

Dosya Eklentileri

• 1ws.PNG
    1ws.PNG
    20,7 KB · Gösterim: 40
Son düzenleme:
Çözüm
granny 2.11.8

2.11 viewer tüm eski sürümleri sıkıntısız açar. Eğer aynı hatayı alıyorsanız, dosya bozulmuştur. Yada farklı bir sıkıştırma kullanılmıştır. 2.12 de belki yeni bir sıkıştırma yöntemi eklemişlerdir o yüzden açamıyor olabilir. Yada dosyanın header kısmı kasten değiştirilmiş olabilir. Versiyon kaynaklı sıkıntı sadece daha yüksek bir versiyonu eski bir viewer ile açınca olur. Güncel viewer eski dosyaları rahatlıkla açar çünkü granny dosyayı rame yüklerken versiyonunu otomatik günceller.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri