Google Ads'den Anlayan Kişiler Gerekli (Yeni firma kurcağım ekip arkadaşları lazım)

ariffb51

Üye
Üye
BEN KİMİM ?
Merhabalar ben arif, kısaca kendimden söz edecek olursam ticaret ve aracılık hizmetleri ile uğraşıyorum 24 yaşındayım farklı şekilde trendyolda satış yapan ve kumaş alım satımı yapan iki firmam daha var ve bunlara bir yenisi eklemek için sizlerin içinden yetenekli birisini arıyorum.

YAPACAĞIMIZ İŞ HAKKINDA !
Komisyonlu iş veren bir teknik servis firması açmayı düşünüyorum web sitemiz üzerinden reklam açacağız ve bizden yardım isteyen müşterileri anlaşmalı olduğum firmara göndereceğim şuan anlaşma yaptığım iki firma var.
web sitemizde hazır
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Günlük 10 müşteri bizi arasa ve tamire gittiklerinde 4 müşterinin işlemini halletseler ve bunu kişi başına 1.000 TL ile yapsalar ortalama günlük 4.000 TL gibi kazanç olacak ve bunun %50 si bizim firmamıza verilecek işi biz verdiğimiz için ve günlük 2.000 TL ye kadar kazanmamız mümkün ve bunu 400 TL Reklam ile yaparsak güzel bir kazanç söz konusu olacak
o yüzden bizimle iletişime geçecek arkadaş istanbul içinde oturuyorsa yüz yüze görüşmek istiyorum, şehir dışında oturuyorsa online olarak görüşme sağlayacağım

Google Ads'den iyi şekilde anlayıp düşük bütce ile en iyi reklamı verebilecek
Aramalarda ilk başta durmamızı sağlayacak
Reklam açmasak dahi üst sıralarda durmamızı sağlayacak yeni konular ekleyebilecek birisini arıyoruz
Diğer firmalarım gibi bunun da başarılı olacağından eminim
Ücret konusunda şu şekilde başta kazanç olmayacak ve sürekli reklama gider vereceğiz bu yüzden haftalık toplam kar üzerinden başta %10 komisyon verilecek

Bence öncelikle web siteni düzeltmelisin, bir çok hata ve eksik var.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri