Harita Gold Dungeon Map + Quest

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Adilovic

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu konuda paylaşılan dosyalarda eksiklikler vardır.
Son düzenleme:
Şahsen lazımdı, paylaşım için teşekkürler :)

başka zindan dungeon lazım ise belirtebilirsiniz sayın moderatör

Sadece benden ziyade, bir çok kişinin de faydalanacagini söyleyebilirim, zindanlara ilgi her zaman oluyor. Bence siz paylasin, isteyen istediğini kullansın :)

Tabiki elimden geldiğince paylaşıcağım pyramit zindan dungeonuda birazdan paylaşıyorum,

Paylaşımlarınız için teşekkürler. Dosyaların kırılmaması için alternatif kaynaklara da yükleyebilirsiniz. :)

Hocam güzel paylaşım ancak Server'a atılacak dosyalar yok dosya içerisinde , kendimiz oluşturmaya çalışsak bu sefer server_attr dosyası yok, ekleyebilen varsa server(filezilla) dosyalarını paylaşabilir mi acaba?

Hocam güzel paylaşım ancak Server'a atılacak dosyalar yok dosya içerisinde , kendimiz oluşturmaya çalışsak bu sefer server_attr dosyası yok, ekleyebilen varsa server(filezilla) dosyalarını paylaşabilir mi acaba?
server_attr dosyasını world editör ile oluşturabilirsiniz ancak diğer server dosyaları olmadığı için yine uğraştıracaktır. Konu sahibi eksik dosyaları ekleyene kadar herkese açık bilgi ekledim konuya.

test etmiş birisi olarak söylüyorum questlerde 2 kişi girince soğuma süresine girmiyor haritada belirli bi yerde core veriyor diyorlardı ben yaşamadım

link kırık

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri