Yardım GetGlobalPosition Syserr

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DeadLyEscaPe

MT Üye
MT Üye
Merhaba,
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
konuyu ekledikten sonra her ışınlanma sonrası bu syserri alıyorum.

Adsız.png

Herhangi bir fikri olan var mı ?

sanırım ui.py: class Window içinde GetLocalPosition fonksiyonu yok, eğer yok ise şunu ekleyin;
Arat;
def SetWindowHorizontalAlignLeft(self):
Üstüne ekle;
Python:
    def GetGlobalPosition(self):
        return wndMgr.GetWindowGlobalPosition(self.hWnd)

uiChat.py ve ui.py dosyalarını yükleyebilir misin?

Sebebini bulamadım maalesef. Sisteme ait bütün kodları karşılaştırdım ama bendekilerle birebir aynı. Ben hiç böyle bir syserr almadım o da ayrı bir gariplik.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu linkteki yorumda ve bir altındaki yorumda bir çözüm önerisi sunulmuş ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum, bende bu bahsedilen işlemler uygulanmış vaziyette değil, ona rağmen bu syserri almıyorum. Çözümü çok başka bir şey olmalı.

Vakit ayırdığınız için öncelikle teşekkürler. Attığınız yerde çoğu insan benimle aynı sorunu yaşıyor. Ama ben oradaki çözümle de çözemedim. Varsayılan kodlardan eksiltme yapmak da istemiyorum. Bu sistem ekli değilken böyle bir sorun yoktu. Sizde syserr olmaması ve ben de olması (eklemelerimiz aynı iken) garip.

Sohbet satırına arka arkaya 5 kelime yazıp hemen ışınlanabilir misiniz? Sohbet satırı kapanıyor ama siyah gölge takılı kalıyor. Sizde de öyle mi acaba?

Adsız.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Sohbet satırına arka arkaya 5 kelime yazıp hemen ışınlanabilir misiniz? Sohbet satırı kapanıyor ama siyah gölge takılı kalıyor. Sizde de öyle mi acaba?

Adsız.jpg

Adsız.jpg

Aynısını denedim şu an, öyle bir sorun yok. Işınlandıktan sonra 2 saniye kadar süre içinde çabucak kendiliğinden kayboluyor komple.
Yani normalden hiç bir fark yok.

Geri