Yardım Geliştirme serüvenine nereden başlanmalı?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Lets

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim boş zamanım var ve boş boş oturmak yerine bi şeyler yaratmayı,çabalamayı seviyorum. Metin2 sistem ve files geliştirme işine girmek istiyorum. Nereden başlayabilirim? Hangi dosyalar olmazsa olmaz? Bu işin bi arşivi var mıdır? Yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Kendine uygun bir files bul öncelikle ve ilk işin silah kostüm ufak işlerle olsun tekrar et işlerini aklında bulunsun sonra yavaştan sistem ekleme videoları vardır youtube`de maviruh örnek olarak izle bak adam neler yapıyor detaylı izle şu kod ne işlev görüyor vb araştır incele sonra videolu sistem ekleyen kişinin eklediği sistemi indir onunla beraber eklemeye çalış hata alacaksın pes etme hata sana ders çıkaracak gerekli olan programlar filesine uygun VS buildler için olmazsa olmaz filesine uygun frebsd sürümü.

MMO Tutkunları Metin2 Altyapı Server Files Hazır BSD & Client Önce bunu kur sonra mob item düzenleme ekleme falan öğren sonrasında aklına gelen bir sistemi bul forumlarda mesela 4 envanteri sistemi bizim forumda mevcut onu eklemeyi dene hata yaptığın yerlerde konu aç yardım iste baktıkça anlıcaksın zaten eklediğin kodları incele nerede ne yapılmış vs birazda İngilizcen varsa anlarsın zaten

Geri