Geliştirilmiş Beceri Değiştirme Sistemi[LUA]

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

FERNWEH

Geliştirici
Geliştirici
Emekli Üye
Esenlikler dilerim,

Burada paylaşacağım konuyu daha önce başka bir forumda paylaşmıştım fakat bu forumdaki "Metin2 Geliştirici Eğitimi Video Serisi" konusu beni bu forum için de bir şeyler yapmaya yönlendirdi ve bu konuyu açan, bilgilerini diğer insanlarla paylaşan arkadaşı taktir ettim. Elimden geldiğince bu foruma da destek olmaya çalışacağım.

Sistemimize gelelim;

Sistemin kullanılışını izletide gösterdim. Yine de kısa bir şekilde açıklayayım sistemi:

Sistemin amacı oyuncuların var olan beceri puanlarını kaybetmeden, diğer becerilere aktarabilmesidir. Örneğin; oyuncu Perfect Master olan Hava Kılıcını, Zihinsel sınıfından Güçlü Beden'i seçerek ona aktarabilir. Yazılı olarak bu kadar açıklama yeterli sanırım, sistem videoda kısa da olsa gösteriliyor zaten.

Dipçe: Sisteme herhangi bir para şartı ya da düzey şartı eklemedim. Öğretmenlerinden sınıfını seçmiş herkes kullanabilir.

İndirme bağlantısı ve virüs denetimi

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Forumda yeni olduğunuz için şurayı detaylı okuyunuz;
Lonca Lideri Sistemi[LUA]

Linkleri ve resimlerin kalıcı olması için dosyaları / resimleri foruma yükleyebilirsiniz. Ayretten MMO Tutkunları bulut teknolojisine sahip depolama servislerini önerir. (mega, google drive, cloud.mail.ru, dropbox)

Konu sabitlenmiştir. :)

Dosya Eklentileri

• beceri_degisim.rar
    1,7 KB · Gösterim: 120
Belirtilen görseller kırık olduğundan konu kilitlenmiştir,
Düzenleme yaptığınız takdirde rapor ederseniz konu tekrardan açılabilir,
İyi forumlar dilerim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri