Çözüldü Gelişmiş Shop NPC'de İtemlerin Özellikleri Gözükmüyor.!

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Bu sistemi ekledim npc'ye itemleri ekliyorum. Fakat itemin üzerine geldiğimde herhangi bir özellik gösteren efsun gösteren bir tablo cıkmıyor.

sorun.gif
Bu'da videolu hali.

Çözüm
Saat'lerdir uishop'u kontrol ediyorum. Uitooltip'den olmadığının kanıtına vardıktan sonra :D Sonunda buldum..

Screenshot_4.png

Burası ekle dediği yer . Benim düzeltmem Tab'larda oldu..

Screenshot_5.png

Her birinden 1 er tane sildim ve düzeldi. Yardım eden herkese teşekkürler. <3
İtemin üstünde gezindiginizde syserr düşmesi lazım. Kayıtlara bakar mısınız?

İtemin üstünde gezindiginizde syserr düşmesi lazım. Kayıtlara bakar mısınız?
Test ettim syserr'i acıp oyunda npc'deki itemlerin üzerinde gezdirdim ama syserr'a geri döndüğümde yeni bir rapor var değiştirmek istermisiniz gibi bir uyarı vermedi.

Son düzenleme:
Syserr.txt açıp üzerinde gezdirmeyin. Önce itemlerin üzerinde imleci gezdirin. Ardından client kapatmadan syserr.txt dosyasını açın.
cümleyi yanlış kurmuşum Syserr'i açtıktan sonra oyunda npc deki itemleri gezdirdim olucaktı kusura bakmayın :D:

Yine aynı şeyi söylemişsiniz Oyunu açıp, Shopta imleci itemlerin üzerinde gezdirdikten sonra syserr açacaksınız
Fark eden birşey yok , syserr dosyası acık olduğunda eğerki syserr verirse txt uyarı veriyor Bu dosyada değişiklikler oldu tutmak istermisiniz gibi bir uyarı gelmedi onu anlatmaya calısıyorum ama gönlünüz olsun deniyeceğim şimdi :D

Yine aynı şeyi söylemişsiniz Oyunu açıp, Shopta imleci itemlerin üzerinde gezdirdikten sonra syserr açacaksınız
Yine'de vermiyor. Bu sorunu önceden almış arkadaşıma sordum ; uishop.py veya uitooltip.py 'de sorun olabiliceğini söyledi. Gözden geçiriceğim umuyorum hallederim.(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Oyun debug modda çalışırken herhangi bir itemin üzerine geldiğinizde ekstra bir şey yazıyor mu?

Screenshot_3.png

CPythonNetwork'lü yazılar npc'yi actığında geliyor. Altındakiler ise npc'de itemlerin üzerinde gezdirdiğinde veriyor.

Saat'lerdir uishop'u kontrol ediyorum. Uitooltip'den olmadığının kanıtına vardıktan sonra :D Sonunda buldum..

Screenshot_4.png

Burası ekle dediği yer . Benim düzeltmem Tab'larda oldu..

Screenshot_5.png

Her birinden 1 er tane sildim ve düzeldi. Yardım eden herkese teşekkürler. <3

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri