Geçmiş Olsun Ege

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Bugün çok kötü bir haber ile yıkıldık. Kandilli rasathanesinin verdiği bilgilere göre İzmir'de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden ege bölgesinin tamamı etkilendi. Bazı kaynaklarda depremin şiddetinin 7.0 olduğu yazıyor.

Deprem hayatımızın bir gerçeği. Yer kabuğu magmalar üzerinde sürekli hareket halinde. Bazı durumlarda kıtaların kırılması veya birbirine çarpması sonucu büyük miktarda çıkan enerji dalgaları sayesinde yer yüzünde yıkım meydana getiriyor.

Ne yazık ki depremde hayatını kaybedenler ve yaralılar var. Hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Yaralılara da acil şifalar dilerim.

Bir an ölüyorum sandım be @Whistle ömrümden ömür gitti. Tarif edilemez bir şey resmen tüm şehir ölümle burun buruna geldik. En çok benim yaşadığım yerde zayiat var. Çok zor bir şey kimsenin yaşamamasını temenni ederim. Geçmiş olsun herkese.

Allah’a şükür ailem iyi ama hayatını kaybeden herekese rahmet diliyorum. Yaralılarımız inşallah iyi olacaklar.
Youtube’da bir video izledim ve bir kız çocuk dua ediyor Allah’ım ölmek istemiyorum amin falan diye kurban olurum öyle bir ağladım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.

Geri