Çözüldü Game Build Ederken Hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

decease39

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
resim_2021-06-28_103909.png

şimdi de gameyi build ederken böyle bir sürü hata aldım ama hepsi 2 dosyadan biri cube.cpp biri cube.obj cuberenewal.cpp dosyasını attıkdan sonra bu dosyaları silmem mi gerekiyordu?

hayır fakat makefiledeki cube.cpp yi cuberenewal.cpp yapıcaktın

ve game srcdeki tüm cube.cppleri cuberenewal.cpp yapıcaktın

hayır fakat makefiledeki cube.cpp yi cuberenewal.cpp yapıcaktın

ve game srcdeki tüm cube.cppleri cuberenewal.cpp yapıcaktın
sadece isimlerinimi değiştireceğim eğer öyle yaparsam aynı dosyadan 2 tane olur çünkü cubenewal.cpp yi rar içiresinde verilmiş ve cube.cppden farklı içeriği. yoksa cube.cpp'nin ismini değiştirip, içindekilerinide cuberenewal.cpp ilemi değiştireceğim. dediğinizi tam olarak anlayamadım çünkü
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
/
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

şimdi sadece şu hatayı alıyorum
resim_2021-06-28_130607.png

Son düzenleme:
evet cube.cppleri cuberenewal.cpp yapın makefiledekinide değiştirin cube.cpp olan herşeyi cuberenewal.cpp yapın

Çözüm
hacı abi makefile game sourcenin içinde bulunuyor orda cube.cpp yazar onu cuberenewal.cpp diye değiştir sonra gmake clean çek sonrada gmake -j20 yaz
hocam zaten tüm cube.cpp'leri cuberenewal.cpp yaptım fakat buna rağmen yine yukarıdaki resimde ki hatayı alıyorum makefile dosyasının içine de şuan cube.cpp yok hep cuberenewal.cpp diye değiştirdim.

hocam zaten tüm cube.cpp'leri cuberenewal.cpp yaptım fakat buna rağmen yine yukarıdaki resimde ki hatayı alıyorum makefile dosyasının içine de şuan cube.cpp yok hep cuberenewal.cpp diye değiştirdim.
cleandan sonra cube.obj aramaz eminim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri