Fritzing Ücretsiz İndirme ve Fritzing ile BreadBoard Üzerine Arduino Devresi Kurma

Quaftar

Moderatör
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
:mmt-hakkinda:

Fritzing Nedir ?

Fritzing, Arduino ve diğer elektronik tabanlı projelerde prototipten üretime geçerken üretim maliyetlerini azaltmayı ve çıkabilecek fiziksel sorunları en aza indirmeyi amaçlayan açık kaynak kodlu bir devre tasarım programıdır. Fritzing, açık kaynak kodlu bir devre tasarım programıdır. Projeleriniz üretime geçmeden önce prototip hazırlamakta kullanılabilir. Linux, Windows, Mac OS X işletim sistemlerinde çalışabilen program, Arduino ve diğer elektronik tabanlı projelerde prototipten üretime geçerken üretim maliyetlerini azaltmayı ve ortaya çıkabilecek fiziksel sorunları en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

:mmt-resimler:

dasdsadas.jpg
download.jpg
sdsds.jpg

:mmt-videolar:

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

:mmt-indir:

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

En sevdiğim meslek Elektronik & Elektrik liseden sonra bıraktım keşke devam etseydim bunları görünce iştahım açılıyor. :)

Yıllarımı verdim bu işe. 8 yaşımdan beri Elektrik Elektronik sektöründeyim ve benim için en iyi sektördür. Çok zevkli ve eğlenceli. :)

@XPyrion hemen hemen benimde o yaşlarda başladı merakım. @Kyknos Sizlerinde bu tür çalışmalarınızı bekleriz. :)

:b.m.z2:

Son düzenleme:
Geri