Çözüldü Freebsd ve granny arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

whyduck

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Freebsd ve granny arasındaki fark tam olarak nedir? Granny sürümlü files freebsd çalışır mı? Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ve artı olarak GCC sürümü nedir ? Bütün fileslerin altında bunları görüyorum hepsinde farkındalık gösteriyor.

Çözüm
Granny bir eklentidir bir kütüphanedir Freebsd ile alakası yok. Granny - Freebsd birbirinden bağımsız bir şey.
Freebsd Bir UNIX İşletim Sistemidir. Nasıl windows 10 veya windows işletim sistemleri kullanıyorsak Freebsd Aynı bir işletim sistemidir.
GCC c++ Derlemesini sağlamaktadır. Mesela windows üzerinde c++ derlemek için visual studio gibi araçlar kullanıyoruz GCC c++ Derlenmesini sağlıyor ve tek bir dosya haline gelmesini sağlıyor örneğin Game DB Gibi eğer bunu visual studio derlersek windows üzerinde game db yani freebsd olmadan oyunu çalıştırabiliriz.

Kısacası ;
1 - Granny Görüntü Kütüphanesidir Yardımcıdır.
2 - Freebsd Bir İşletim Sistemidir.
3 - GCC Derleyici Moturudur.
4 - Granny Freebsd Alakasızdır.
what ? FreeBSD bir işletim sistemidir.Oyunun server tarafı bu işletim sisteminde çalışır. Granny ise bir yazılımsal arabirim diyebiliriz.Modellerin görüntülenmesini sağlayan bir yardımcı uygulama gibi düşünebilirsin. Yani granny sürümlü files diye bir şey yok :)

Granny bir eklentidir bir kütüphanedir Freebsd ile alakası yok. Granny - Freebsd birbirinden bağımsız bir şey.
Freebsd Bir UNIX İşletim Sistemidir. Nasıl windows 10 veya windows işletim sistemleri kullanıyorsak Freebsd Aynı bir işletim sistemidir.
GCC c++ Derlemesini sağlamaktadır. Mesela windows üzerinde c++ derlemek için visual studio gibi araçlar kullanıyoruz GCC c++ Derlenmesini sağlıyor ve tek bir dosya haline gelmesini sağlıyor örneğin Game DB Gibi eğer bunu visual studio derlersek windows üzerinde game db yani freebsd olmadan oyunu çalıştırabiliriz.

Kısacası ;
1 - Granny Görüntü Kütüphanesidir Yardımcıdır.
2 - Freebsd Bir İşletim Sistemidir.
3 - GCC Derleyici Moturudur.
4 - Granny Freebsd Alakasızdır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri