Çözüldü Freebsd kurulumu tamamlanıyor putty bağlanmıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NoxiumR

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Şifreyi girmeye çalıştığımda powershell de bu hatayı alıyorum 3. konum artık biri yardımcı olsun arkadaşlar

giriş yapmıyor.png

Çözüm
bu hatanın çözümü şöyle bende karşılaştım. muhtemelen şifreni sayılardan oluşan bir şey yaptın. fakat bsd açıkken sürekli num lock açık num lock kapalı diye uyarı verdiğinden benim makinede böyle olmuştu. makineyi en baştan kur ve şifreni sayılar yerine harflerle yap sorun çözülecektir.
Bağlantı konusunda bir problem yok. Şifrenizi kontrol edin. Şifreyi oluştururken türkçe karakter vs kullandıysanız sorun olabilir.
Ayrıca sshd_config ayarlarından root ile login olmayı aktif edin.

Özel mesajdan anydesk gönderir misiniz?

bu hatanın çözümü şöyle bende karşılaştım. muhtemelen şifreni sayılardan oluşan bir şey yaptın. fakat bsd açıkken sürekli num lock açık num lock kapalı diye uyarı verdiğinden benim makinede böyle olmuştu. makineyi en baştan kur ve şifreni sayılar yerine harflerle yap sorun çözülecektir.

Çözüm
benden birşey iste başkan :) teşekkür ederim oldu koca udemy eğitimi boşa gidecek diye üzülüyordum valla

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri