Yardım Freebsd ile normal bilişimlerin açıp verdikleri serverden kurmak istiyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Tugay09

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar bilişimlerin açıp bizlere sunmuş olduğu serverlardan kurmk istiyorum ama satın almak istemiyorum bu konularla ilgilenen ve yardımcı olmak iateyen arkadaşlarım lütfen ban özelden ulaşırmısınız

Öncelikle bunu ne amaç için yapacağınız önemli. Eğer sadece siz girecekseniz kendi bilgisayarınıza sanal sunucu kurarak local bir şekilde bunu yapabilirsiniz. Ama bunu oyunculara oynatma düşünceniz varsa bunu ücretsiz bir şekilde yapamazsınız.

Öncelikle bunu ne amaç için yapacağınız önemli. Eğer sadece siz girecekseniz kendi bilgisayarınıza sanal sunucu kurarak local bir şekilde bunu yapabilirsiniz. Ama bunu oyunculara oynatma düşünceniz varsa bunu ücretsiz bir şekilde yapamazsınız.
Öncelikle başlangıç olarak ben ve rkaç arkadaşım girmek istiyorum çok uzun zaman oldu mt2 ye uğraşmayalı bazı şeyleri yapımını çözüp ona göre bir bilgi sahibi olup geniş çaplı server açmak istiyorum

Geri