Yardım FreeBSD 13 Files Kurulumu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mexqq06

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Dostlar herkese merhaba,
Virtualbox ile freebsd 13 kurulumu yaptım, ardından gerekli şeyleri kurdum (python, mysql vs). Elimde hazır bir pack var onu kurmaya çalışıyorum ancak kafam karıştı biraz doğrusu işin içinden çıkamadım.

Dump Proto :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Server Files :

Sourceler :

Yapılanlar :

Pack :

Buradaki pack linkinden indirdim ancak 2 adet klasör var, ilki client adında diğeri makepack. Benim tek istediğim oyunu sanal sunucumda aktif hale getirmek ve bilgisayarımdan bağlanabilmek, ancak bunu bu files ile yapmayı istiyorum. @Whistle 'ın videolarını izledim ancak çok karışık geldi işin içinden çıkamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Kimin filesini kurmaya çalışıyorsunuz? Makepack varsa foxfs pack kilitlemeyi kullanıyor. Bunun hakkında da rehber paylaştım

TM'de bir üyenin paylaştığı files. Foxfs olayını araştırdım öğrendim pack kapatmayı, benim anlamadığım nokta sunucuya hangi dosyaları aktaracağım, client ile sunucu arasında ki bağlantıyı anlayamadım.

client ile sunucu arasında ki bağlantıyı anlayamadım.
Bunu files yapımcısına sormanız daha mantıklı olur :)
En doğru ve hızlı yanıtı anca bu şekilde alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz filesi bilenler olur diye konunuzu açık tutuyorum. İyi çalışmalar.

Geri