Yardım Freebsd 10.4 ve gcc49 HAKKINDA

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

AYZER2541

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐏 𝐀𝐕𝐄𝐒𝐈𝐀 ✔
Premium Üye
MT Üye
Freebsd 10.4 ve gcc49 kurulu ben bunu filesime nasıl uyarliyabilirim nereleri düzenlemem gerekiyor. Game build ederken gcc sürümünden dolayı hata alıyorum

Gcc'yi yükseltmeniz gerekiyor. Sitemizdeki rehberlere bakabilirsiniz

Daha rahat anlamamız için hatanın ekran görüntüsünü eklermisin.

475600df-3fa0-43ad-a0d5-255c07d1c880.jpg

Son düzenleme:
gcc paketi kurulu olmadığı için bu hatayı veriyor. gcc49 artık yeni sürümlere yüklenmediği içinde ya kaynak kodlarını güncellemeniz gerekecek ya da freebsd 9.3 / 9.2 ile derleyebiliriniz.

Sunucu Freesbd 10.4 yüklü
Derleme işlemini localde halledebilirsin. Virtualbox ile hazır freebsd build dosyaları internette mevcut. Freebsd 9.2 gcc49 build diye aratarak bulabilirsin. Buradaki forumda varmı bilmiyorum ama başka bir forumda vardı. Özelden ulaşırsan gönderebilirim. Dosya boyutuda 1,2Gb idi.

Derleme işlemini localde halledebilirsin. Virtualbox ile hazır freebsd build dosyaları internette mevcut. Freebsd 9.2 gcc49 build diye aratarak bulabilirsin. Buradaki forumda varmı bilmiyorum ama başka bir forumda vardı. Özelden ulaşırsan gönderebilirim. Dosya boyutuda 1,2Gb idi.
Benim Freebsd 10.4

Evet var. :)
Hatta videolu rehberlerde var..
Freebsd 9.3 32bit Hazır Vdi

Geri