Yardım Foxfs Kaldırma

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

benimsinsen41

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Foxfs i client source üzerinden kaldırdım ve packta şöyle bir hata geliyor

syserr:
pack/root: Pack file does not exist
RunMain Error

Anladığım kadarıylada pack dosyalarını görmüyor.Kaldırdığım dosyaları foxfs kullanmayan source ile karşılaştırdım birebir aynısı olmasına rağmen böyle niye böyle oldu anlamadm.

Foxfs Kaldırdığım Dosyalar
EterPackManager.cpp/EterPackManager.h
Property.cpp/Property.h
PropertyManager.cpp
PythonBackGround.cpp
UserInterface.cpp

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Foxfs sisteminin detayını bilmiyorum fakat eklemeside kaldırmasıda zahmetli (client sourcede eksiksiz düzenleme yapılmalı ve gerekli her yerde, detaylı bilgiye sahip değilseniz bir yeri düzenlerken bir yerde sıkıntı yaratabilirsiniz.)

Foxfs sisteminin detayını bilmiyorum fakat eklemeside kaldırmasıda zahmetli (client sourcede eksiksiz düzenleme yapılmalı ve gerekli her yerde, detaylı bilgiye sahip değilseniz bir yeri düzenlerken bir yerde sıkıntı yaratabilirsiniz.)
defineli ekli zaten başka yerde değişiklik yapılması lazımmı bilmiyorum

Sistemi kaldırdığın dosyaları konuya ekler misin bi inceleyelim.

Kaldırma işlemi doğru index iptal etmişsin sanırım pack isimlerini srcden çekmesi için fakat hatalar var
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
şu konuya göre düzelt istersen.

Packleri eix epk haline getirdin mi? Eğer yapmadıysan bütün packleri tekrar eski haline gelecek şekilde kapatman gerek.

Fox tan Epack Haline nasıl getırırız varmı detaylı konu @Yeniceri @Trashy @benimsinsen41
Açık klasörleri epack ile kapatman yeterli.
foxfs ne işe yarar? nedir?
Pack dosyalarının hepsi açık şekilde elinde durur sen bunu bir .bat dosyası sayesinde kapatırsın uzantısız bir dosyaya dönüşür. Kapattığın dosya açılamaz(Yapılan bazı toollar sayesinde dosya adı girilerek içinden çekebiliyorlar ama açamıyorlar diye biliyorum.) Kaynak kodları paylaşılmış bir sistem belki kapalı packi açabilen bir tool yapmışlardır.
Sorun hala devam ediyor.

klasörleri direk epack ile kapattm zaten.
Foxfs ile kapattığın dosyaları okuyabiliyor mu peki? Client src buildi aldın mı ? Doğru exe ile giriyor musun?

Pack dosyalarının hepsi açık şekilde elinde durur sen bunu bir .bat dosyası sayesinde kapatırsın uzantısız bir dosyaya dönüşür. Kapattığın dosya açılamaz(Yapılan bazı toollar sayesinde dosya adı girilerek içinden çekebiliyorlar ama açamıyorlar diye biliyorum.) Kaynak kodları paylaşılmış bir sistem belki kapalı packi açabilen bir tool yapmışlardır.
Hocam Aeldranın packlerinin açılamaması bu yüzden mi yoksa Cython yüzünden mi?

Hocam Aeldranın packlerinin açılamaması bu yüzden mi yoksa Cython yüzünden mi?
Aeldra packlerine bakmadım cython kullanıldığında açılsada içeriği gözükmüyor. Açabilirsen sadece uiscript dosyalarını, görselleri ve modelleri alabilirsin. Root içeriğini göremiyorsun kısacası

Foxfs ile kapattığın dosyaları okuyabiliyor mu peki? Client src buildi aldın mı ? Doğru exe ile giriyor musun?
Doğru exeyle giriyorum,foxfs ile de herhangi bir sorun yaşamadım

Geri