Çözüldü FoxFS kaldırırken client src build hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Redix

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
aldıgım hata böyle foxfs kaldırdım eksik bırakmadım tekrar kontrol ettım ama yinede linkleyemiyor

unknown.png

Çözüm
Klasör içerisindeki release aratıp çıkan klasörleri silip tekrar deneyiniz bazen bugta kalabiliyorlar dediğimi deneyip tekrar build almayı deneyiniz daha önce başıma gelmişti ve bu şekilde çözüme ulaştırdım
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
buradan karşılaştırma yapabilrsiniz.
EterPackManager.cpp/h ve Userinterface.cpp karşılaştırın.

Veya dosyaları konuya dahil ederseniz inceleyebilirim.

karşılaştırma yapacağım hocam sıfırdan deneyeceğim tekrardan çok fazla eterpackmangercpp ve userinterface ile iş bitmiyor çoğu yere ifdef eklemişler onları sıfırdan kaldırıyorum bakacağım eğer takılırsam size yazarım birde siz bakarsınız olur derseniz

Şu şekilde yine görsel atıyım yapamadığın dosyaları karşılaştır github üzerinden. Eğer temiz bir ekleme yapıldıysa bu şekilde gözükecektir.
1641833081177.png

Klasör içerisindeki release aratıp çıkan klasörleri silip tekrar deneyiniz bazen bugta kalabiliyorlar dediğimi deneyip tekrar build almayı deneyiniz daha önce başıma gelmişti ve bu şekilde çözüme ulaştırdım

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri