Forumumuz Gelişiyor

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Crony

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konular
2.481
Üyeler
2.645

Güncelleme Tarihi : 03.02.2014​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu birşey degil 2miz dagitiriz forumun konu sayisini :) :)

Siz ikinizi o kadar seviyorumki o kadar arkadaşım var foruma girmeye bile üşeniyorlar yani siz tanımadığınız birisine böyle büyük bir yardımda bulunmanız beni çok mutlu siz 2 nize hediye olarak 2m rep vermek istiyorum. Bu kadar emeğinize küçük bir hediye ama olsun :) Sitemize daha çok yenilikler getirmiyide düşünüyorum :) bunlar daha hiç olacak :)

Arkadaşlar yeni bir özellik ekledim şuan demo olarak yükledim en kısa sürede sitemizde tanıtacağım görmek isterseniz
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bakıp göz atabilirler.

Siz ikinizi o kadar seviyorumki o kadar arkadaşım var foruma girmeye bile üşeniyorlar yani siz tanımadığınız birisine böyle büyük bir yardımda bulunmanız beni çok mutlu siz 2 nize hediye olarak 2m rep vermek istiyorum. Bu kadar emeğinize küçük bir hediye ama olsun :) Sitemize daha çok yenilikler getirmiyede düşünüyorum :) bunlar daha hiç olacak :)

Ben forumda paylasım yapmayi sviyorum insana huzur veriyor :)) Benim asıl takldıgım forum sitesi orda da Süper Moderatörüm 2 tane var ztn onlar kapalı die oyalanmak icin forum bakıyordum burayı reklam yapmak icin girmistim sıcak yorumlar,forumun teması hosuma gitti paylasımlar ypmaya bsladım :) belki sn o sıcak yorumlari yapmasan bu forumda durmazdm :) belki de Crony'de bu yuzden kaldı forumda :))

Ben forumda paylasım yapmayi sviyorum insana huzur veriyor :)) Benim asıl takldıgım forum sitesi orda da Süper Moderatörüm 2 tane var ztn onlar kapalı die oyalanmak icin forum bakıyordum burayı reklam yapmak icin girmistim sıcak yorumlar,forumun teması hosuma gitti paylasımlar ypmaya bsladım :) belki sn o sıcak yorumlari yapmasan bu forumda durmazdm :) belki de Crony'de bu yuzden kaldı forumda :))

Benide çok mutlu ettiniz zaten reklam yapmak yasak peki çok merak ettiğim bişey var forum sitemizi nasıl buldunuz.

Benide çok mutlu ettiniz zaten reklam yapmak yasak peki çok merak ettiğim bişey var forum sitemizi nasıl buldunuz.
Forum teması milon5.com tarafından yapılmış temadır emeğe geçenlere yeniden teşekkür ederim.

Reklam yapmadım zaten :) Forum sitesi hosumua gitti hatta forum siteleri vb açan arkadasım var ne yalan söylim kendi forum sitemede yapıcam bunu dedi :) Onda bu tarz temalar var

Reklam yapmadım zaten :) Forum sitesi hosumua gitti hatta forum siteleri vb açan arkadasım var ne yalan söylim kendi forum sitemede yapıcam bunu dedi :) Onda bu tarz temalar var
:D forum siteside zahmetli iş ama meraktan bende açtım güzzel bişey aslında. Bi sorumu cevaplamadınız sitemizi nerden buldunuz.

:D forum siteside zahmetli iş ama meraktan bende açtım güzzel bişey aslında. Bi sorumu cevaplamadınız sitemizi nerden buldunuz.

Görmedim pardon :) ben reklamcıyım oyun vb şeyler tanıtıyorum googleye metin2 forumları yazdim ordan buldum :) :) suan metin belgesinde 35 forum var metin2 ile ilgili - cs ile ilgilide 28 forum var :)

Görmedim pardon :) ben reklamcıyım oyun vb şeyler tanıtıyorum googleye metin2 forumları yazdim ordan buldum :) :) suan metin belgesinde 35 forum var metin2 ile ilgili - cs ile ilgilide 28 forum var :)

Desene google bizi gösteriyor atık :D

Konu güncellendi şuanki istatistikler mevcut :)

Bu konu güncelliğini yitirdiği için kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri