Çözüldü Filesi başlatırken auth not found

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bager1222

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Evet arkadaşlar filesi başlatmak için ./start.sh komutunu verdiğim zaman auth bulunamıyor hatası veriyor filezilladen cores klasörüne girip autha girdiğimde ise authtan sonraki klasördeki auth ve diğer dosyalar indirilmiyor ulaşılamıyor nedeni nedir
Adsız.png

Çözüm
hocam teşekkürler sorunu bir arkadaş çözdü şimdiyse "ps" yazdıgımda ch1 ile ch2 gözükmüyor
7919 eklentisini görüntüle
Arkadaşa ben yardımcı oldum. Yaptığım işlemler;
-Resimdede görüldüğü gibi db kısmı açılmış auth kısmını bulamamış burada açıkca game kısayolunda hata olduğu belli izinlerde bir problem olsaydı db kısmındada bulunamadı diye hata verecekti. Bu yüzden share/bin içerisinde gidip game dosyasının kısayolunu kontrol ettiğimde yanlış yazıldığını gördüm ve düzenledim. Ardından sorunsuz şekilde kanallar açıldım ps komutu ile kontrol ettim fakat ch1 gözümden kaçmış start.sh scriptinde büyük ihtimal ch1 komutu bulunmuyor bu yüzden 1. kanalı açamadı.
game dosyasını derleyiniz. Eğer derlediyseniz share/bin klasöründe game dosyasını doğru şekilde kısayol oluşturduğunuzdan emin olunuz.
Kısayol oluşturmak istemezseniz derlediğiniz game dosyasını yükleyebilirsiniz.

game dosyasını derleyiniz. Eğer derlediyseniz share/bin klasöründe game dosyasını doğru şekilde kısayol oluşturduğunuzdan emin olunuz.
Kısayol oluşturmak istemezseniz derlediğiniz game dosyasını yükleyebilirsiniz.
hocam teşekkürler sorunu bir arkadaş çözdü şimdiyse "ps" yazdıgımda ch1 ile ch2 gözükmüyor
Adsız.png

Gözükmüyorsa ch1 açık değil demektir. sh stop.sh komutunu çalıştırdıktan sonra tekrardan sh start.sh komutunu yazınız.

Ya da şu komutları sırayla yazın;
cd /home/AltyapiSF/cores/ch1
./ch1 & sleep 5

Rica ederim. İyi çalışmalar dilerim. Konuyu çözüldü işaretleyip kilitledim

7919 eklentisini görüntüle
Arkadaşa ben yardımcı oldum. Yaptığım işlemler;
-Resimdede görüldüğü gibi db kısmı açılmış auth kısmını bulamamış burada açıkca game kısayolunda hata olduğu belli izinlerde bir problem olsaydı db kısmındada bulunamadı diye hata verecekti. Bu yüzden share/bin içerisinde gidip game dosyasının kısayolunu kontrol ettiğimde yanlış yazıldığını gördüm ve düzenledim. Ardından sorunsuz şekilde kanallar açıldım ps komutu ile kontrol ettim fakat ch1 gözümden kaçmış start.sh scriptinde büyük ihtimal ch1 komutu bulunmuyor bu yüzden 1. kanalı açamadı.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri