Çözüldü files windows10 sorunsuz 11 de exe açınca yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
files windows10 sorunsuz 11 de exe açınca yanıt vermiyor hatası..

windows 10 işletim sistemi olan bilgisayarda sorun yok sorunsuz chlerde açılıyor oynada giriyorum..

fakat windows11 kurulu bilgisayarda herkes tamam fakat oyna girmek için exe tıklayınca exe açılıyor siyah ekranda yant vermiyor diyor görev yöneticisinde

sizde neden bu durumu yaşayan var mı hızlı bir çözüm söyleyecek olan var mı

Çözüm
Sorun sizden kaynaklı değildir. Tamamen uyumluluk sorunudur windows sürüm uyumluluğu.
Bu durumda yapabileceğin bir şey yok. Eski sürümüne geri dön ve sürümün güncellenmesini beklemelisin.
Sorun sizden kaynaklı değildir. Tamamen uyumluluk sorunudur windows sürüm uyumluluğu.
Bu durumda yapabileceğin bir şey yok. Eski sürümüne geri dön ve sürümün güncellenmesini beklemelisin.

Çözüm
sorunun windows11 işletim sisteminde oldugunu anladım da nasıl çözeriz diye merak ettiydim. sistemi güncelledim driverleri güncelledim oyun için gerekli dirext gibi programlarını kurdum. çare olmadı.. ulan windows 11 boşa çıkarılmış gibisin. bir hatalarını bitirelerdi

sorunun windows11 işletim sisteminde oldugunu anladım da nasıl çözeriz diye merak ettiydim. sistemi güncelledim driverleri güncelledim oyun için gerekli dirext gibi programlarını kurdum. çare olmadı.. ulan windows 11 boşa çıkarılmış gibisin. bir hatalarını bitirelerdi
TR sunucuları`da 11 ile giriş yapılmıyor giriş yapanlarda çok nadir sorduğumuzda ise bir şey yapmadık diyor ama sürüm sorun alan kişi ile aynı. Bir an önce 11 sürümü hataları giderip uyumlu hale getirip güncelleme vermesi gerekmekte.

TR sunucuları`da 11 ile giriş yapılmıyor giriş yapanlarda çok nadir sorduğumuzda ise bir şey yapmadık diyor ama sürüm sorun alan kişi ile aynı. Bir an önce 11 sürümü hataları giderip uyumlu hale getirip güncelleme vermesi gerekmekte.
bizim hackerin deseydim simdiye bütün hatalarını kapatmıştı.. kocaman şirket kapatamıyor hızlı çözüm yapmıyor. :) galip......

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri