Yardım FİLES HAZIRLADIM FAKAT SUNUCUYA BAĞLANMIYOR

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Herald of Hell

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
game mysql dosyaları farklı kullandım filesin game mysql dosyası olmadığı için deneme amaçlı game ch1 portunun aynısını root serverinfo ch1e yazıp değiştirdim fakat clienti açıyorum herşey normal gibi çalışıyor sorunsuz fakat random hesap giriyorum sunucuya bağlanıyorda kalıyor yardımcı olursanız sevinirim game mysql yada filesi değiştirmeden yapmak istiyorum bu işi çözümü yoksa değiştiricem
@Whistle
@Yeniceri

Çok zahmetli bir işe girmişsiniz. Src ve game-mysql farklı olduğu sürece bağlantı kurmanız çok zor. Hadi bağlantı kurdunuz diyelim, src de ekli olan ve game-mysql ile bağlantılı olan sistemlerin neredeyse hiç biri uyum saglamadigi için çalışmayacaktır. İlgili tablolar, sütunlar, conf.txt içeriği vs vs. Bunların büyük bir kısmı uyumsuz olacaktır muhtemelen.

En basit örnekle: src de won sistemi ekli diyelim, ama elinizdeki mysqlde player tablosunda cheque sütünu yok farzedin..
Doğal olarak won sistemi çalışmayacaktır ya da hatalı çalışacaktır. Bu sadece tek bir örnekti.

Çok zahmetli bir işe girmişsiniz. Src ve game-mysql farklı olduğu sürece bağlantı kurmanız çok zor. Hadi bağlantı kurdunuz diyelim, src de ekli olan ve game-mysql ile bağlantılı olan sistemlerin neredeyse hiç biri uyum saglamadigi için çalışmayacaktır. İlgili tablolar, sütunlar, conf.txt içeriği vs vs. Bunların büyük bir kısmı uyumsuz olacaktır muhtemelen.

En basit örnekle: src de won sistemi ekli diyelim, ama elinizdeki mysqlde player tablosunda cheque sütünu yok farzedin..
Doğal olarak won sistemi çalışmayacaktır ya da hatalı çalışacaktır. Bu sadece tek bir örnekti.
anladım peki şöyle bir yolu var mı kurmuş olduğum game mysql için files nasıl oluşturabilirim bunlar zor yollar mı ?

sende game ve mysql dosyası yok sadece sourceler var ve sen başka bir filesin game ve mysqlini mi kullanmak istiyorsun?
demek istediğim o değil game mysql dosyalarım var altyapıya onları kurdum fakat bu game ve mysql in filesi yok elimde bende toplama bir files yaptım gibi birşey oldu pack dosyalarını başka bir filesten diğer client dosyalarını bir başka filesten aldım sonuç ch açık gösteriyor fakat sunucuya bağlanıyorda kalıyor

demek istediğim o değil game mysql dosyalarım var altyapıya onları kurdum fakat bu game ve mysql in filesi yok elimde bende toplama bir files yaptım gibi birşey oldu pack dosyalarını başka bir filesten diğer client dosyalarını bir başka filesten aldım sonuç ch açık gösteriyor fakat sunucuya bağlanıyorda kalıyor
sysser filan yokmu peki

Geri