Yardım Files değerleri hakkında

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

MsCharles

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu linkteki alt yapı filesi kullanıyorum ama köyde 1000 ve üstü mob çağırınca top değerleri hareket etmiyor bir sorun mu var yoksa normal mi bilemedim sizlere sorayım dedim WCPU hareket etmemesi neyden kaynaklı @Whistle

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

F6Y8I.png

şimdi vds sunucu aldım temiz alt yapı filesi oraya kurdum ve değerler bu şekilde her hangi bir sistem falan ekli değil

buda aldığım vds sunucunun özellikleri

Temiz altyapıya göre yüksek geldi bana. 0.4 0.6 aralığı kabul edilebilir ama boş dosyaya göre 1, yüksek bir değer. (Mob dropları, maplarda slotlar, metinler varsa normal ama o halde bile bu kadar yüksek olmamalı. Makineniz fena değil. Boş dosyada bu kadar yüksek değer almamalısınız.)

Whistlenin altyapısında da bu değerler çıkıyor
Temiz altyapıya göre yüksek geldi bana. 0.4 0.6 aralığı kabul edilebilir ama boş dosyaya göre 1, yüksek bir değer. (Mob dropları, maplarda slotlar, metinler varsa normal ama o halde bile bu kadar yüksek olmamalı. Makineniz fena değil. Boş dosyada bu kadar yüksek değer almamalısınız.)

Bu kullanım oranlarını donanımda etkiliyor. Kesin kıyas yapmak için aynı donanımda farklı filesleri çalıştırıp kontrol etmeniz gerekiyor

Geri