Evlayon V5.8 40K Sorunsuz Emek Server Files (Yeni)

Kod:
1117 12:14:02578 :: ui:2854: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

1117 12:14:02579 ::
introLogin.py(line:511) __LoadScript
ui.py(line:2847) LoadScriptFile
ui.py(line:3042) LoadChildren
ui.py(line:2854) LoadChildren

LoginWindow.__LoadScript.LoadObject - <type 'exceptions.OverflowError'>:python int too large to convert to C long

1117 12:14:02579 :: ============================================================================================================
1117 12:14:02579 :: Abort!!!!

Böyle bir hata alıyorum hocam.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
bu filesin rar şifersını bılen var mı özel den yada skypeden banan ulaşsın cok acıl reddewil55

bu fılesın rar şiferesini bilen varmı ?
Konunun tamamını okuduğunuzdan emin misiniz? Konuda rar şifresi zaten yazıyor. :)

Kod:
1117 12:14:02578 :: ui:2854: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

1117 12:14:02579 ::
introLogin.py(line:511) __LoadScript
ui.py(line:2847) LoadScriptFile
ui.py(line:2854) LoadChildren

LoginWindow.__LoadScript.LoadObject - <type 'exceptions.OverflowError'>:python int too large to convert to C long

1117 12:14:02579 :: ============================================================================================================
1117 12:14:02579 :: Abort!!!!

Böyle bir hata alıyorum hocam.
Python 2.7.dll var mı dosyanızda?

Netframework 4.6.2 kur olmazsa msvcr120.dll indir system32 dizinine at ve bilgisayarini yeniden baslat.

filesi kuramıyorum navicata giriş yapamadım hata veriyor bu işlerde yeniyim files kurmayı öğretebilirseniz sevinirim

filesi kuramıyorum navicata giriş yapamadım hata veriyor bu işlerde yeniyim files kurmayı öğretebilirseniz sevinirim
Benim çektiğim eğitim serisi var. Onu izleyerek bilgi edinebilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Whistle Merhaba adminim kolay gelsin serveri sh baslat.sh yapıyorum ve 1 seciyorum 1 tane acmak için ve sonra böyle oluyor rica etsem yardımcı olur musunuz.

Kod:
Database Acılıyor ..
Real Server
Log Offmysql_real_connect: Access denied for user 'evlayon'@'localhost' (using password: YES)
   failed, retrying in 5 seconds

Giris Aciliyor ..
Shared object "libIL.so.2" not found, required by "game"
mysql_real_connect: Access denied for user 'evlayon'@'localhost' (using password: YES)

1.Kanal Aciliyor ..
mysql_real_connect: Access denied for user 'evlayon'@'localhost' (using password: YES)
   failed, retrying in 5 secondsShared object "libIL.so.2" not found, required by "game"

#25.01.217 Teşekkürler.
e382b02970514138aec57a969bb6807e.png

@Whistle Merhaba adminim kolay gelsin serveri sh baslat.sh yapıyorum ve 1 seciyorum 1 tane acmak için ve sonra böyle oluyor rica etsem yardımcı olur musunuz.

Kod:
Database Acılıyor ..
Real Server
Log Offmysql_real_connect: Access denied for user 'evlayon'@'localhost' (using password: YES)

Giris Aciliyor ..
Shared object "libIL.so.2" not found, required by "game"

1.Kanal Aciliyor ..
   failed, retrying in 5 secondsShared object "libIL.so.2" not found, required by "game"
İletinizi yeni gördüm kusura bakmayın. Zaten hatada libIL.so.2 eksik diyor. :) Neyse ki sorununu çözmene sevindim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Whistle İlk başta ki sorunu almadım sonra ip değiştiriyim dedim virtual box ip sini değiştirdim oldu sonra lib hatası verdi anladım lib hatasını okumuştum orada ki bütün hepsini yapmıştım olmadı sonra başka yaptım olmadı 3. sitede buldum yaptım bu seferde siyah ekran sorunu cıktı sonra sıfır metin2 içine attım düzelttim tıkır tıkır çalışıyor :D teşekkür ederim tekrardan.

@Whistle İlk başta ki sorunu almadım sonra ip değiştiriyim dedim virtual box ip sini değiştirdim oldu sonra lib hatası verdi anladım lib hatasını okumuştum orada ki bütün hepsini yapmıştım olmadı sonra başka yaptım olmadı 3. sitede buldum yaptım bu seferde siyah ekran sorunu cıktı sonra sıfır metin2 içine attım düzelttim tıkır tıkır çalışıyor :D teşekkür ederim tekrardan.
Sizi tebrik ederim. Hedefleriniz için karşılaştığınız engelleri aştığınız için...

@Whistle sadece sıkıntısız kurabildiğim server bir tek bu başka server kuramıyorum sürekli hata kafayı yedim en son verdiği hatayı araştırınca wife bağlanıyorsanız çözümü yok lan kullanıcaksınız dedi daha da yapmıyorum :/

Whistle sürekli bu hatayı alıyorum çözümünü biliyor musunuz?
Edit: CONFİG leri ayarladım.

HOSTNAME: auth
mysql_real_connect: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)
cannot open direct sql connection to host: localhost user: root db: common
cannot start server while no common sql connected

Geri