Çözüldü Etermanager sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, windows 11'e geçiş yaptım. Etermanager windows 10'dayken düzgün çalışıyordu ancak windows 11'de kapatmaya çalıştığımda şu hatayı alıyorum.

1637533923225.png
Çözümünü bilen yazarsa çok sevinirim.

Uyumluluk ile çalıştırmayı deneyin

bu packlar bvural filesine ait kapatıcıda öyle bildiğim kadarıyla. bu kapatıcı yerine lzo keyleri alıp epack32 ile kapatabilirsin ben öyle yapmıştım.

bu packlar bvural filesine ait kapatıcıda öyle bildiğim kadarıyla. bu kapatıcı yerine lzo keyleri alıp epack32 ile kapatabilirsin ben öyle yapmıştım.
Epack32 gibi programlar kullanması çok zahmetli programlar. Paketleyeceksin de pack'a atacaksın da uğraştırıyor. Eterpack çok daha basit. tek tek packa atmakla da uğraşmıyoruz. Windows 10'a geri döndüm gene aynı hatayı alıyorum neyden kaynaklı anlayamadım bir türlü.

Windows 11’de de kurup denediniz mi?

Epack32 gibi programlar kullanması çok zahmetli programlar. Paketleyeceksin de pack'a atacaksın da uğraştırıyor. Eterpack çok daha basit. tek tek packa atmakla da uğraşmıyoruz. Windows 10'a geri döndüm gene aynı hatayı alıyorum neyden kaynaklı anlayamadım bir türlü.
Ek bilgi: Eğer EPack32 programını dosyalarıyla beraber pack klasörüne atıp orda çalıştırırsanız(varsayılan pack dizini olarak da pack klasörünü seçin), aç-düzenle-kapat şeklinde kullanabilirsiniz. Kopyalayıp pack içine yapıştırma derdi ortadan kalkmış olur.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri