Çözüldü Eski Public_intro hk.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ZEUS06

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, elinde metin2'nin eski public_introsunu (eski tarz karakter seçim/oluşturma ekranı guisi) barındıran biri var mı? wom2'nin filesinde bulamadım farklı eski tarz filesleri de kontrol ettim fakat sonuca varamadım. Elinde olan biri paylaşabilirse mükemmel olur.

Çözüm
Wom2 den tut metin2sg ye kadar araştırıp bulamadım. Bir ara yanlış dosyayı arattığımı bile düşünmeye başladım fakat elime geçmedi bir türlü bende elinde olup paylaşacak biri bulabilirim düşüncesiyle konu açayım dedim
Create ve Select'i verebilirim ancak login yok maalesef.

Edit: login için şunları buldum. Bunlardan alabilirsin büyük ihtimalle.

Rain Files (2004)
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

2008 Client:

.jpg
varsa varsa @Forgiven de vardır ama paylaşır mı bilemem kendisi zorluklarla bulmuş olabilir. ben etiketliyim karar ona kalsın. bide @Dr Livesey bu da arşivci bunda da olabilir.

varsa varsa @Forgiven de vardır ama paylaşır mı bilemem kendisi zorluklarla bulmuş olabilir. ben etiketliyim karar ona kalsın. bide @Dr Livesey bu da arşivci bunda da olabilir.
Temize çekilmiş 73gb data var 6 yılda biriktirdim onların arasında bile yok gerçekten sır gibi saklanan bir şey, kimsenin kullandığı da yok neden bu kadar gizemli anlamış değilim 2 gündür indirmediğim files kalmadı :T

Temize çekilmiş 73gb data var 6 yılda biriktirdim onların arasında bile yok gerçekten sır gibi saklanan bir şey, kimsenin kullandığı da yok neden bu kadar gizemli anlamış değilim 2 gündür indirmediğim files kalmadı :T
herkesin datasına kimse karışamaz :D tabi bu kötü espri bir yana dursun etiketlediğim iki kişide zamanında old school fileslerle uğraşmış kişiler. hatta burak hala uğraşıyor. o yüzden onları etiketledim. ellerinde var mıdır yok mudur varsa senle paylaşırlar mı buna onlar karar verebilirler. umarım bulursun valla.

Nasıl bir şey ? Ekran görüntüsü falan var mıydı

Umarım umarım, bulursam ilk ben paylaşacağım ben çektim başkası çekmesin. Devletin saklanan bazı sırlarından daha gizemli bir şey bu :alala:
herkesin datasına kimse karışamaz :D tabi bu kötü espri bir yana dursun etiketlediğim iki kişide zamanında old school fileslerle uğraşmış kişiler. hatta burak hala uğraşıyor. o yüzden onları etiketledim. ellerinde var mıdır yok mudur varsa senle paylaşırlar mı buna onlar karar verebilirler. umarım bulursun valla.

Wom2 den tut metin2sg ye kadar araştırıp bulamadım. Bir ara yanlış dosyayı arattığımı bile düşünmeye başladım fakat elime geçmedi bir türlü bende elinde olup paylaşacak biri bulabilirim düşüncesiyle konu açayım dedim

Rain Files (2004)

2008 Client:

.jpg

Dosya Eklentileri

• selectcharacterwindow.zip
    13,1 KB · Gösterim: 1
Son düzenleme:
Çözüm
Çok teşekkür ederim bunlar işime yarar, her zaman olduğu gibi ben arayınca değil başkası arayınca çıkıyor zaten. Hayatta her konuda bu kadar şanssızımdır :band:

Rain Files (2004)

2008 Client:

.jpg

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri