Çözüldü Esc menüsü arkaplan küçültme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar esc menüsünden 2 button kaldırdım ancak arka planı kaldı ne yaparsam yapayım düzeltemedim.
"height" kısmından düzenleyince küçülüyor ama alt kısımdan küçülüyor ben üst kısımdan küçülmesini istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
2.png
1.png

Çözüm
0,0 noktasını baz alara width height verirsiniz normalde. Yani anlıyacağınız width ve height 0,0 noktasına göre boyutlanır. Üstü büyütmek istiyorsanız height'ı büyütüp butonları aşşağıya taşıyıp üste istediğinizi ekleyebilirsiniz.
0,0 noktasını baz alara width height verirsiniz normalde. Yani anlıyacağınız width ve height 0,0 noktasına göre boyutlanır. Üstü büyütmek istiyorsanız height'ı büyütüp butonları aşşağıya taşıyıp üste istediğinizi ekleyebilirsiniz.

Çözüm
yardımınız için teşekkür ederim :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri