elf karakteri

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
0528_233221.jpg

beğeniyormusunuz ?

Bunu görmüştüm. Yetenekleri, silahları da vardı baya güzel karakter

Diğer karakterler gibi skiliyle,yürüyüşüyle vs vs. tam fonksiyonel çalışıyorsa kullanılabilir. Ama göze batan bir kusuru var mı bilmiyorum. Neticede her yenilik, beraberinde hata da getirir. Ama beğenmek konusuna gelince, benim kafamdaki metin2'ye uygun bir karakter değil pek, o yüzden beğenmiyorum açıkcası.

Merak ettim şimdi. :) Ne tür bir karakter olmalı?
unnamed.png

Görünüş olarak bu tarz veya biraz daha antik olabilir.(Fotodaki zırhı es geçebiliriz)
Özellikle skilleri çok ütopik olmamalı. Biraz daha oturaklı-sakin bir şekilde olabilir skilleri. Yeni karakterlerin bazı skillerine bakıyorum da, gözlerim kanıyor resmen. Yani şahsi görüşümdür; güzel olsun diye zorlayıp kötüye çevirmişler bence.

Diğer karakterler gibi skiliyle,yürüyüşüyle vs vs. tam fonksiyonel çalışıyorsa kullanılabilir. Ama göze batan bir kusuru var mı bilmiyorum. Neticede her yenilik, beraberinde hata da getirir. Ama beğenmek konusuna gelince, benim kafamdaki metin2'ye uygun bir karakter değil pek, o yüzden beğenmiyorum açıkcası.
balık animasyonu sıkıntılı sanırsam

Bunu görmüştüm. Yetenekleri, silahları da vardı baya güzel karakter
protoyu ekleyemedim 11 di saat gözler gidiyordu yavaş yavaş .d

7032 eklentisini görüntüle

Görünüş olarak bu tarz veya biraz daha antik olabilir.(Fotodaki zırhı es geçebiliriz)
Özellikle skilleri çok ütopik olmamalı. Biraz daha oturaklı-sakin bir şekilde olabilir skilleri. Yeni karakterlerin bazı skillerine bakıyorum da, gözlerim kanıyor resmen. Yani şahsi görüşümdür; güzel olsun diye zorlayıp kötüye çevirmişler bence.
bu karakterin 1 skilinde çar havaya sıçrıyo kanka nasıl oturaklı bu

balık animasyonu sıkıntılı sanırsam

protoyu ekleyemedim 11 di saat gözler gidiyordu yavaş yavaş .d

bu karakterin 1 skilinde çar havaya sıçrıyo kanka nasıl oturaklı bu
Buna oturaklı demedim ki zaten, biraz daha oturaklı olabilir dedim

Geri