Duyuru Ekip Arkadaşımız Covid 19 ' a Yakalandı!

LikapaTR

I LIKE TO BAN
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Ticaret Puanı
0
MMO Tutkunları yönetim ekibinden @WILDGUARD'ın covid 19 testi pozitif çıkmıştır.
Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

Sevgili üyelerimiz ve yönetim ekibindeki diğer arkadaşlara da tekrardan buradan uyarıda bulunmak istiyorum , lütfen bana birşey olmaz demeyin , hastalıklar herkes için farklı süreçlerde ve sonuçlarda gerçekleşen şeylerdir. Önlemler hayat kurtarır.

Kendisini çok geçmiş olsun diyorum ve umarım yakında daha sağlıklı bir şekilde aramızda olacağını umut ediyorum. :)
Kesinlikle herkesin gerekli önlemlerini alması gerekiyor. Kimse bana buluşmaz demesin.
Lütfen herkes önce kendisi için daha sonra ailesi ve yakınları için önlemlerini alsın.

Konu için ve geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Maalesef böyle bir virüse yakalandım, herkese şunu söyleyebilirim;
Ailemde test sonucu pozitif çıktığı için ve yakın temasta olduğum için beni de izolasyon süreci için 14 gün boyunca evden çıkmam yasaklandı. Bu durumda bende test verdim ve hiç bir belirti olmamasına rağmen testimin sonucu pozitif çıktı. Normal yaşantıma devam edebilecek durumdayım ağrı, ateş vb. söz konusu değil. Belki de herkes bu virüse yakalanıp belirti olmadan atlattı, dikkat edilmesi gereken bir konu, maskelerimizi ne olursa olsun çıkarmamız gerekiyor. Mümkün olduğunca iş dışında dışarı çıkmanızı tavsiye etmiyorum.

@xpyrion2 ben hala buradayım :)

Tekrar her şey için teşekkürler, iyi forumlar. Sağlıklı günler.

Geri