Yardım - Efsun Arttırma Sorunu | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Efsun Arttırma Sorunu

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda Awaken tarafından 31 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. Awaken

Awaken Üye Üye

20
    7
    20
    27 Ocak 2019
    İstanbul
    Adınız ve Soyadınız:
    Muhammed Hangül
    Ruh Haliniz:
    Acimasiz
    Takımınız:
    Galatasaray
    Serveri online yaptım fakat kalkan'a efsun artırma basıyorum sonra kutsama ile 5 efsun yapıyorum ve efsun getirmeye başlıyorum sonra efsun atarken kendiliğinden efsun oranı düşüyor 5 efsun ike 4 3 2 'e kadar düşüyor yardım edebilicek var mı ?

Navicat lvl 1 lvl 2 falan orada 0 kodlu hiç bir şey yok bu çözüm de işe yaramıyor başka önericek veya bilen??

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.666
    998
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Ruhsuz
    Çok garip bir sorun. Efsun nesnesinin flaglarını kontrol eder misiniz?
    Kaynak kodlarına eklenen sistemler var mı? Belki hatalı yazılan kodlar efsun sistemini bozmuş olabilir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.