Çözüldü efetk sistemi shining

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
efetk sistemi zırh ve silahta sorunsuz çalışıyor fakat kostum için koduna uygulayınca olmuyor ? sebebi nedir sizce ?

Çözüm
sana ekleme yaptığım dosyaları özelden atmıştım onlarla karşılaştır . Bende sorunsuz çalışıyor

shiningtable.txt:
41461    "d:/ymir work/effect/yeni/blue.mse"
Ekran Alıntısı.PNG
sana ekleme yaptığım dosyaları özelden atmıştım onlarla karşılaştır . Bende sorunsuz çalışıyor

shiningtable.txt:
Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm

shiningtable.txt:
12970 eklentisini görüntüle

bende bi sıkıntı var ... bu senin kurdugun degilde başka idi dur bakalım birde senin yaptıgını deniycem yaptıgında sorun çıkıcak mı bu fileste bakıyım çıkmazsa onu kullanayım. çünkü mantığıma yatmıyor zırha veriyor kostume vermiyor aynı mantık aynı sistem.. ben gene kendim eklerken bir hatlar yedim galiba .. :) iyi fikir ama deneyecem

Uyarlama yapmanız gerekli instancebase.cpp dosyanızı paylaşabilir misiniz?

Uyarlama yapmanız gerekli instancebase.cpp dosyanızı paylaşabilir misiniz?
o filesi kaldırdım gitti.. senin geçen yaptıgını ovalfall2 fileste kurdum rehberde yaptım ordan bakayım dedim senin yaptıgındada bisey fark ettim oda ovalfal2 üzerinde kostumlere olmuyor zırhta sıkıntı yok :) özelde mesajlarımızda var zaten istediğin dosya ona bakabilirsin :)

o filesi kaldırdım gitti.. senin geçen yaptıgını ovalfall2 fileste kurdum rehberde yaptım ordan bakayım dedim senin yaptıgındada bisey fark ettim oda ovalfal2 üzerinde kostumlere olmuyor zırhta sıkıntı yok :) özelde mesajlarımızda var zaten istediğin dosya ona bakabilirsin :)
Çünkü uyarlama yapmadım bana dediğin şu yapamadığımı yaparsan beni şaşırtmış olacaksın dedin bende sistem build alacak mı diye uyarlamayı sonra yaparım dedim öyle gönderdim :)

Çünkü uyarlama yapmadım bana dediğin şu yapamadığımı yaparsan beni şaşırtmış olacaksın dedin bende sistem build alacak mı diye uyarlamayı sonra yaparım dedim öyle gönderdim :)
fark ettim aslın ara hemen altına yapıştır şeklinde rehber yaparken ama dedim heralde ben karıştırdım.. senin yaptıgınıda denedim oda kostume uymayınca biraz biraz ayıktım simdi olaya :) ama fark etmez uyarlayabilmene şaşırdım ve tebrik ederim ve tekrardan çok tşk ederim. helal olsun dayıoglu :) temiz işti...
simdi birde kostume göre uyarlayabilirsek çok iyi olur

fark ettim aslın ara hemen altına yapıştır şeklinde rehber yaparken ama dedim heralde ben karıştırdım.. senin yaptıgınıda denedim oda kostume uymayınca biraz biraz ayıktım simdi olaya :) ama fark etmez uyarlayabilmene şaşırdım ve tebrik ederim ve tekrardan çok tşk ederim. helal olsun dayıoglu :) temiz işti...
simdi birde kostume göre uyarlayabilirsek çok iyi olur
Uyarlanması basit iş bana ekli olan instancebase.cpp ve h dosyaları özelden gönder

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri