Çözüldü Dungeon Sökme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kopuk

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar unpack edilmiş bir packten dungeonları nasıl sökebilirim ? bununla ilgili video veya anlatım varmı forumda bulamadım veya bilen biri bunu anlatabilir mi?

Çözüm
Böyle bir şeyin anlatımı olmaz. Çünkü herkes farklı şekilde ekler, bu yüzden anlatımı da sabit olmaz.
Yani x isimli bir dungeon olsun, ben bunun etc dosyalarını ayrı bir pack olarak eklemişimdir, siz ise direkt standart ETC packinin içine eklemişsinizdir.

Tabi bu anlaşılması açısından verdiğim en basit örnekti. Kısacası; maalesef kurcalayarak kendiniz bulmanız gerekiyor herhalükarda.
Map ekler gibi sökeceksin ilk defa sökeceksen world editörden yardım al. Eğer plechitonun ise çok rahat sökersin :)

packten kontrol etmen gerekenler;
environment
tree
etc/ui
zone
textureset
property
ve map

ha birde roottan atlas infosuna bakmayı unutma

"not_found _global_ position" şu syserr ile kafayı yersin :D

edit: kendi serverine eklerken world editör şart olacak server attr için.

Son düzenleme:
Böyle bir şeyin anlatımı olmaz. Çünkü herkes farklı şekilde ekler, bu yüzden anlatımı da sabit olmaz.
Yani x isimli bir dungeon olsun, ben bunun etc dosyalarını ayrı bir pack olarak eklemişimdir, siz ise direkt standart ETC packinin içine eklemişsinizdir.

Tabi bu anlaşılması açısından verdiğim en basit örnekti. Kısacası; maalesef kurcalayarak kendiniz bulmanız gerekiyor herhalükarda.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri