Yardım Dungeon İnfo level limiti değil Rebirt limiti ekleme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

redix1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
+başlıktada anlattıgım gibi dungeon ınfoya level limiti değil 120 + rebirt leveli limiti koymak istiyorum nasıl yol izlemeliyim 1kac defa denedım eklemeyı limit levele göre ama index hatası aldım yardımlarınızı beklıyorum

@Whistle
Hocam kusura bakmayın duzgun anlatamadım.
Oyunda rebirt sistemi var sorunsuz calısıyor. Ve ben zindanlara rebirt seviyesi ile girilmesini istiyorum bunu başardım zindanlara rebirt seviyesi baz alınarak giriliyor. Ama dungeon ınfoya rebirt sınırı ekleyemedım şöyle ki zindan giriş leveli 110-120 diyelim ben rebirt 1-10 yapmak istiyorum R1 ve üstü degilse giriş yapılamaz yazsın istiyorum. Sadece dungeon info sıkıntılı yoksa zindana Sadece r1 ve üstü girebiliyor quest fonksıyon ekledım quest leveli değil rebirt seviyesini baz alarak zindana alıyor

Kodlarla aranız nasıl? Eğer yazılan kodları okuyup anlayabilirseniz bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Dosyaları yedekleyip üzerinde uğraşın

pek iyi değil şöyle diyim rebirt ile giriş yoktu onceden kendım ekleyebıldım şuanda bu konuda tek takıldıgım yer dungeonlib.lua ya eklediğim kod index hatası veriyor yani dunegonlib luaya yeni bir fonksiyon ekleyebilsem yapacağım mesela level_limit var dungeon infoda bunları nereden cekıyor bılmıyorum orada takılıyorum sourcede tum sourcede aratmama rağmen level limit diye bir şey bulamadım bulduysamda benımkıyle alakasız

@Whistle amatörce böyle bi cözüm ürettim :D

4WG19c.jpg

pek iyi değil şöyle diyim rebirt ile giriş yoktu onceden kendım ekleyebıldım şuanda bu konuda tek takıldıgım yer dungeonlib.lua ya eklediğim kod index hatası veriyor yani dunegonlib luaya yeni bir fonksiyon ekleyebilsem yapacağım mesela level_limit var dungeon infoda bunları nereden cekıyor bılmıyorum orada takılıyorum sourcede tum sourcede aratmama rağmen level limit diye bir şey bulamadım bulduysamda benımkıyle alakasız
game\share\locale\turkey\quest\quest_functions burda fonksiyon isimleri var
gamesource icerisinde quest ile ilgili .cpp dosyaları var, onların içerisinde c dili ile fonksiyonların calisma prensipleri tanimlaniyor.

game\share\locale\turkey\quest\quest_functions burda fonksiyon isimleri var
gamesource icerisinde quest ile ilgili .cpp dosyaları var, onların içerisinde c dili ile fonksiyonların calisma prensipleri tanimlaniyor.
dediginizi yaptım hocam zaten dungeonlara suanda rebirt 1 olunca giriş sağlanıyor ama sorunum dungeon infodaki fonksıyonlar nerden eklenıyor onu bulamadım aratıyorum dungeon ınfo dyıe ama bulamadım

Geri