Çözüldü Dump proto

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

revenge12

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaslar butun dump.protolari indirdim hep bu hatayi veriyor c++ dosyalarini guncelledim yine ayni hata

resim_2022-03-08_231525.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
sorunun çözümü bu çok uğraştırıcı bir şey bende vazgeçtim orjinal win10 alsam herşey düzelir mi ?

Merhaba @revenge12,

Orijinal win10 ile tabii çözülür, aslında orijinal da olmasına gerek yok temiz bir format işini çözecektir. Temiz kurulum yaptıktan sonra tüm güncellemelerini yüklemen gerekiyor. Ek olarak her siteden her linklere tıklamanı önermiyorum, indirmek istediğin program ya da her hangi bir dosya için araştırma yaparak ya da taratarak indirmeni öneririm. En ufak virüs tüm .dll dosyalarını ya da Windows güncellemelerini bozabilir. Bunlar düzeltilebilir sorunlar ama uğraştırıcı da sorundur.

Windows 10 Pro Türkçe 64 Bit - Kutu Lisans orijinal için inceleyebilirsin.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
32 64 bit bilgisayarına göre indir 32 bit ise c:/windows/system32 64 bit ise c:/windows/sysow64 klasorunun içine msvcr120.dll dosyasını at bakalım çözülecekmi

:) indir indir en sonunda biter biglisayarında dll paketleri eksik ondan böyle yapıyor

Dll'leri internetten indirmek yerine package olarak x64-x86 sürümlerini yükleyin bu şekilde elle dll yüklerseniz sıkıntı çıkabilir

Bende aynı sorun yaşadım başka dump proto buldum o sorunsuz çalışıyor ancak şuanda bilgisayarım başında değilim çözemezseniz sizin için upload yapabilirim

Hepsini yaptim tum videolara fln herseyi
Dostum sana kısaca özetlemek gerekirse bu dll hataları tamamen Windows kaynaklı aslında Windows demiyelimde sistem yapısındaki dosyaların bozulmasından kaynaklı. Sen ne kadar dll atsanda illa bir yerden patlak verecektir. Kesin çözüm dersen temiz bir Windows kurulumu.

Dostum sana kısaca özetlemek gerekirse bu dll hataları tamamen Windows kaynaklı aslında Windows demiyelimde sistem yapısındaki dosyaların bozulmasından kaynaklı. Sen ne kadar dll atsanda illa bir yerden patlak verecektir. Kesin çözüm dersen temiz bir Windows kurulumu.
Eski pc mi kurcam onda orginal win var

sorunun çözümü bu çok uğraştırıcı bir şey bende vazgeçtim orjinal win10 alsam herşey düzelir mi ?

Merhaba @revenge12,

Orijinal win10 ile tabii çözülür, aslında orijinal da olmasına gerek yok temiz bir format işini çözecektir. Temiz kurulum yaptıktan sonra tüm güncellemelerini yüklemen gerekiyor. Ek olarak her siteden her linklere tıklamanı önermiyorum, indirmek istediğin program ya da her hangi bir dosya için araştırma yaparak ya da taratarak indirmeni öneririm. En ufak virüs tüm .dll dosyalarını ya da Windows güncellemelerini bozabilir. Bunlar düzeltilebilir sorunlar ama uğraştırıcı da sorundur.

Windows 10 Pro Türkçe 64 Bit - Kutu Lisans orijinal için inceleyebilirsin.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri