Yardım Dump proto hakkında

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

shekspro

Üye
Üye
Protoreader.cpp yi itemcsvreader.cpp ye nasıl uyarlayabilirim bugün bütün gün denedim ama malesef yapamadım itemcsvreader de hangi bölümlerdeki kodları değiştirmeliyim? @Whistle sen bilirsin reis bi el at bana uygun bi files buldum dump proto yok changelook ekliyicem :/

Kodları okuyup anlamanız gerekiyor ilk önce. Zaten sistemlerin nasıl ekleneceği anlatılıyor. Kurcalayarak öğrenilir ancak

Kodları okuyup anlamanız gerekiyor ilk önce. Zaten sistemlerin nasıl ekleneceği anlatılıyor. Kurcalayarak öğrenilir ancak
Şöyle bi sorun var dump proto yok bende serverfiles source ve client source var şimdi temiz boş dump proto kullanırsam filese daha önceden dump proto ile bi sistem eklendiyse onlar çalışmaz dediler çalışmaması önemli değilde eklendiyse hangi sistemler eklendi onları bilsem bile yeter ama nerden öğrenicem bilmiyorum

O zaman filese uyumlu dump proto hazırlamanız gerekiyor. Ya da filesi nereden indirdiyseniz paylaşan kişiye sorabilirsiniz

Geri