İstek Düello sistemi sorunsuz olan bir files arıyorum.

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

leqions

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Üzerinde çalışıp piyasaya sürmek için değil, yalnızca boş zamanlarda arkadaşlarla biz bize oyuna girip kendimize itemler üretip kapışıp zaman geçirmelik bir files arıyorum. Nereden çok güzel görünen bir sf bulsam hep düello sisteminde sorunlar oluyor. (Damageler çok dengesiz, kritiklerin saatlerce gelmediği oluyor, zemin buz pisti gibi kayıyor çözümünü bulduğumu zannedip uyguluyorum fakat çözülmüyor vs vs.) Bu yüzden tek tek manuel olarak sürekli yeni files indirip deneyip silmekten çok sıkıldım.

Uzun lafın kısası, günlerce başımı ağrıtmayacak, hiçbir ek içeriği olmasa bile yalnızca en azından vs sisteminin tıkır tıkır işlediğine emin olduğunuz ücretsiz bir server files varsa, önerirseniz çok sevinirim. (Client ve server kaynak kodları mevcut olursa çok çok daha güzel olur. Güncelliği hiç önemli değil, sadece oyunun içine bazı ufak tefek saçma özellikler ekleyip arkadaşları eğlendirmeyi seviyorum.)

Geri