Dracarys Skill Tree

lütfen virüs total ekler misin

hocam syserr falan hiç bir şey yok çözümü biliyorsanız bana söylerseniz sevinirim çünkü bende böyle gözüküyor
MouseOverIn ve ShowToolTip fonksiyonlarının çalıştığından emin ol, print mesajları koyup debug modda test edebilirsin.
Adım adım takip et bulursun

MouseOverIn ve ShowToolTip fonksiyonlarının çalıştığından emin ol, print mesajları koyup debug modda test edebilirsin.
Adım adım takip et bulursun
hocam okadar fazla anlayamadığım için konu bile açtım yani yardımcı olsanız çok makbule geçer bir kaç birşey denedim MouseOverIn vs fakat onalrda olmadı

hocam okadar fazla anlayamadığım için konu bile açtım yani yardımcı olsanız çok makbule geçer bir kaç birşey denedim MouseOverIn vs fakat onalrda olmadı
Bende de o sorun vardı, tam hatırlamıyorum ama sanırım tooltip için yeni fonksiyon yazılmıştı. Buton sınıfının kendi ShowToolTip/HideToolTip fonksiyonlarında bu yeni fonksiyonu çağırmak gerekiyordu. Buraya düzenlediğim uiskilltree.py ve Buton sınıfımı bırakayım incelemek isteyebilirsin.

Sistemi eklemiştim, işlevsel olarak bir sorunu yoktu ama karakter verisini kaydetmiyordu. Dosyaları öylece bıraktım, sonra bakarım dedim.
/share/ altında skilltree isminde bir klasör arıyor, o konumda skilltree isminde klasör oluşturduğumda da dosya oluşturup veriyi kaydetmiyordu.

Dosya Eklentileri

• Dosyalar.rar
    7,8 KB · Gösterim: 12
Bende de o sorun vardı, tam hatırlamıyorum ama sanırım tooltip için yeni fonksiyon yazılmıştı. Buton sınıfının kendi ShowToolTip/HideToolTip fonksiyonlarında bu yeni fonksiyonu çağırmak gerekiyordu. Buraya düzenlediğim uiskilltree.py ve Buton sınıfımı bırakayım incelemek isteyebilirsin.

Sistemi eklemiştim, işlevsel olarak bir sorunu yoktu ama karakter verisini kaydetmiyordu. Dosyaları öylece bıraktım, sonra bakarım dedim.
/share/ altında skilltree isminde bir klasör arıyor, o konumda skilltree isminde klasör oluşturduğumda da dosya oluşturup veriyi kaydetmiyordu.
o sorunu çözdüm ben istersen atabiliri çözümünü benim için tek sorun şuan şu tooltip sorunu

snprintf(filename, sizeof(filename), "share/skill_tree/%u",GetPlayerID());

bu kodu kendi server dizinine göre ayarla hocam

Son düzenleme:
self.eventFunc = {"mouse_click" : None, "mouse_over_in" : None, "mouse_over_out" : None}
self.eventArgs = {"mouse_click" : None, "mouse_over_in" : None, "mouse_over_out" : None}

bende bu fonksiyon ve bir kaç fonksiyon eksikti ama senin classını kendi içeriğime göre düzenledm sorun çözüldü buraya bende bırakayım da insanlar yararlansın tekrardan teşekkür ederim @ggns7

Geri