Çözüldü Dracarys RewardV2

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
DracarysRewardV2 ekledim şöyle bi sıkıntı var Global bölümü var fakat Bireysel bölüme Tıklanmıyor. izlerseniz anlarsınız.
Ui.Py dosya anlatımı yok ui.py ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
Elinde fixi olan varsa Çok memnun olurum :)

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1711486064249.png

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkür ederim..
@Baldwin kardeşimin önerisi ve @tc1322 kardeşimin desteği ile sorun çözülmüştür..
yardımcı olmaya çalışan diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum <3

Sorun çözümü:
char.cpp ve char_manager.cpp dosyalarındaki share/reward_solo ve share/reward_global yollarını locale/.. olarak değiştirdik.
biz değiştirdik değiştirmek istemeyen değiştirmeyebilir..
orada belirttiğiniz dizine reward_solo ve reward_global adında 2 ayrı klasör açın.
bu klasörün yolunu kopyalayın ve bütün ch core , auth vs. dosyalarının içine yeni bağlantı oluşturarak yapıştırın.
her ikisi için ayrı ayrı bu işlemi uygulayın..

Link Güncellendi.

Sisteminin kodlarını tam incelemedim fakat gecenin ilerleyen saatleri bakıcam Şuan başka izler peşindeyim.

Tavsiyem;

Konuyu kapatma sebebin olan bu yorumumu işaretleyip konuyu kapatıp yukarıda verdiğim sistemi kurmanı olurda hata alırsan bizler ile yeni bir konuda paylaşmanı tavsiye ederim. Eksik kod dosya mevcut gönderdiğin sistem içerisinde zanımca hatta öyle o yüzden çözümün bu olarak görüyorum. Bu konuyu kapat yukarıdaki sistemi kur hata alırsan yeni konuda görüşelim
Ayriyeten belirtmek isterim ki sistem dosyalarının içinde ui.py yok sen ordan hata nasıl yedin. Hangi kod satırında bu hatayı aldıgını düşündün :)

Son düzenleme:

Link Güncellendi.

Sisteminin kodlarını tam incelemedim fakat gecenin ilerleyen saatleri bakıcam Şuan başka izler peşindeyim.

Tavsiyem;

Konuyu kapatma sebebin olan bu yorumumu işaretleyip konuyu kapatıp yukarıda verdiğim sistemi kurmanı olurda hata alırsan bizler ile yeni bir konuda paylaşmanı tavsiye ederim. Eksik kod dosya mevcut gönderdiğin sistem içerisinde zanımca hatta öyle o yüzden çözümün bu olarak görüyorum. Bu konuyu kapat yukarıdaki sistemi kur hata alırsan yeni konuda görüşelim
Ayriyeten belirtmek isterim ki sistem dosyalarının içinde ui.py yok sen ordan hata nasıl yedin. Hangi kod satırında bu hatayı aldıgını düşündün :)

Hocam Senin paylaştığın sadece global, solo bölümü yok. V1 reward benim kurmaya çalıştığım v2 @hasanmacit Herkes bu işe senin gibi ömrünü adamamış maalesef kanka bugünde açamadık guiyi sağlık olsun :d

Hocam Senin paylaştığın sadece global solo bölümü yok V1 reward benim kurmaya çalıştığım v2 @hasanmacit Herkes bu işe senin gibi ömrünü adamamış maalesef kanka bugünde açamadık guiyi sağlık olsun :d
Ömür adamakla ne alakası var açtıgın konuyu adam gibi aç o zaman v2 yazıyor. üstelik kim ne derse desin bence eksik senin sistem..
üstelik kodları tam incelemediğimi belirttim v2 yazmıssın ona göre baktım ben vede sistemin eksik oldugunu düşünüyorum. Burda sana yardımcı olmaya çalışıyorum yapmış oldugun karşılaştırma hoş olmadı. Sen hatayı ui.py de aramaya devam et dostum.. Madem çok bilmişsin kendi işiini kendin gör.. Sen mt2 ye yeni başladıgında ben sistem yazıyordum aslanım. HATIRLATMA OLSUN. iyi günler dilerim burası ısındı ve bu konu daha fazla yardımımı hak etmiyor. iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Ömür adamakla ne alakası var açtıgın konuyu adam gibi aç o zaman v2 yazıyor. üstelik kim ne derse desin bence eksik senin sistem..
üstelik kodları tam incelemediğimi belirttim v2 yazmıssın ona göre baktım ben vede sistemin eksik oldugunu düşünüyorum. Burda sana yardımcı olmaya çalışıyorum yapmış oldugun karşılaştırma hoş olmadı. Madem çok bilmişsin kendi işiini kendin gör.. Sen mt2 ye yeni başladıgın ben sistem yazıyordum aslanım.
O söyleşimin seninle alakası yok dostum. baştaki etiketi okusaydın bunu farkederdin Yardımcı olmaya çalışan kimseye saygıda kusur etmem ben.

O söyleşimin seninle alakası yok dostum. baştaki etiketi okusaydın bunu farkederdin Yardımcı olmaya çalışan kimseye saygıda kusur etmem ben.
Uzatmaya gerek yok. benim yazımı alıntılayıp benim aşaladın küçük gördün olarak algıladım .. Bunu için son yorumum ve son tavsiyem şundur ki ; Yaptıgın karşılaştırmayı yazdıgın ve alıntıladıgın mesajı tekrar okuyarak anlamını tavsiye ederim. iyi günler. Başarılar dilerim.
Ayriyeten lütfen üyeler ile moderatörleri karşılaştırmayınız. Emekçi moderatörleri ve adminleri severim. :).. Yapmak demek istediğini anladım fakat önemi yok .. "Herkes bu işe senin gibi ömrünü adamamış maalesef kanka bugünde açamadık guiyi sağlık olsun :d" bunu yazman bile diğer arkadaşları küçük görmen demek bence.. bilmeyerek iyi niyetle dedin varsayıyorum. Uzatmıyorum. Şuan için işime geri dönüyorum ve sana tavsiyem başka sistem denemen ve karşılaştırman veya kurulu olan bir files ilede karşılaştırabilirsin kodları.

Son düzenleme:
Hocam Senin paylaştığın sadece global, solo bölümü yok. V1 reward benim kurmaya çalıştığım v2 @hasanmacit Herkes bu işe senin gibi ömrünü adamamış maalesef kanka bugünde açamadık guiyi sağlık olsun :d
estağfurullah :D dracarysin sistemlerinin olayı bu adam bazı kısımları definesiz kendisi ekliyor sanırım bu yüzden warez olsa bile çalıştıramıyoruz gördüğün gibi. bende illallah ettim uzak duruyorum. sanada tavsiyem :D
Uzatmaya gerek yok. benim yazımı alıntılayıp benim aşaladın küçük gördün olarak algıladım .. Bunu için son yorumum ve son tavsiyem şundur ki ; Yaptıgın karşılaştırmayı yazdıgın ve alıntıladıgın mesajı tekrar okuyarak anlamını tavsiye ederim. iyi günler. Başarılar dilerim.
Ayriyeten lütfen üyeler ile moderatörleri karşılaştırmayınız. Emekçi moderatörleri ve adminleri severim. :).. Yapmak demek istediğini anladım fakat önemi yok .. "Herkes bu işe senin gibi ömrünü adamamış maalesef kanka bugünde açamadık guiyi sağlık olsun :d" bunu yazman bile diğer arkadaşları küçük görmen demek bence.. bilmeyerek iyi niyetle dedin varsayıyorum. Uzatmıyorum. Şuan için işime geri dönüyorum ve sana tavsiyem başka sistem denemen ve karşılaştırman veya kurulu olan bir files ilede karşılaştırabilirsin kodları.
burada alınacağın bir şey görmedim ben ya çok içten bir yorum atmış yani hedef göstermemiş karşılaştırmamış ufak detaylara bu kadar takılmaya gerek yok hocam iyi forumlar :D

ImageBox fonksyionlarında eksik var zannedersem uireward.py`de ui.ImageBox`dan alıyor fonksiyonları..

Sorunu çözdüm fakat Sistemde kayıt sorunuda var oyundan çık gir yapınca ve reboot atınca sıfırlanıyor Mysql bölümüde var zannedersem fakat mysql bölümünün anlatımı yok .
1711549787714.png

System data not saving in Mysql diyor Sistem mysqla kaydetmiyor bunu mysqla nasıl kaydettirebilirim örnek olarak gösterebilecek biri varsa çok memnun kalırım.

Gui sorunun Çözümü için Örnek bi ui bırakıyorum aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar class ImageBox bölümünü karşılaştırsın.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sıfırlanmaması için tüm corelere açman lazım reward_data klasörünü sistemde sorun yok

• Beğen
Tepkiler: MCB
Son düzenleme:
Yardımlarınız için teşekkür ederim..
@Baldwin kardeşimin önerisi ve @tc1322 kardeşimin desteği ile sorun çözülmüştür..
yardımcı olmaya çalışan diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum <3

Sorun çözümü:
char.cpp ve char_manager.cpp dosyalarındaki share/reward_solo ve share/reward_global yollarını locale/.. olarak değiştirdik.
biz değiştirdik değiştirmek istemeyen değiştirmeyebilir..
orada belirttiğiniz dizine reward_solo ve reward_global adında 2 ayrı klasör açın.
bu klasörün yolunu kopyalayın ve bütün ch core , auth vs. dosyalarının içine yeni bağlantı oluşturarak yapıştırın.
her ikisi için ayrı ayrı bu işlemi uygulayın..

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri