Grafik Dr. Livesey - Loadings

Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
loading0.jpg

loading1.jpg

loading2.jpg
loading3.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İyi kullanımlar dilerim.

Dosya Eklentileri

• loadings.zip
    384,3 KB · Gösterim: 5
Oyunla alakasız görseller kim kullanırki bunları 🤣
Bir de başkası olma kendin ol mavi ruhu taklit etme 😂 başlığa bak dr livesey loadings sanki en baştan kendin tasarlayıp sana ait olan bişeyi paylaşıyormuşsun gibi görsellerde iyi olsa bari 😁

Bir de başkası olma kendin ol mavi ruhu taklit etme 😂 başlığa bak dr livesey loadings sanki en baştan kendin tasarlayıp sana ait olan bişeyi paylaşıyormuşsun gibi görsellerde iyi olsa bari 😁
Hastasınız ciddi söylüyorum hastasınız. İşiniz gücünüz herkesi her şeyi kötülemek. Konuyu açan kişinin konularına bak hepsinin konu başlığında nicki ile konu açmış ve açıyor. Ayrıca konu içeriğinde kendi içeriğim kendim yaptım diye bir ibare var mı? Yok. Daha niye zırlıyorsun.

Hastasınız ciddi söylüyorum hastasınız. İşiniz gücünüz herkesi her şeyi kötülemek. Konuyu açan kişinin konularına bak hepsinin konu başlığında nicki ile konu açmış ve açıyor. Ayrıca konu içeriğinde kendi içeriğim kendim yaptım diye bir ibare var mı? Yok. Daha niye zırlıyorsun.
Sana ne oluyor ? Doğruları söyleyenleri görünce hemen böyle bozuluyorsunuz işte uslubunu bozmadan forum kurallarına uymanı öneriririm sana bişey diyen yok işine bak 😉

Sevgili @ZamaZom dostum, bu yorumumu lütfen kişisel algılama ama ;

Bütün paylaşımlarımda başlık düzenim aynı bu şekildedir, yani sadece bu konuya has yaptığım bir şey veya özel bir durum değildir. Mavi ruhun olduğunu ve bu dosyaların onun olduğunu nereden çıkardın? sadece arşivimde duruyordu gezinirken dosyalara rastladım ve topluluğa küçük-büyük katkısının dokunabileceğini düşündüğüm için paylaştım.

Olsun dostum alıştım artık :D desen suç demesen suç paylaşım yapsan suç yapmasan suç bazen böyle olaylar olunca ne desen fayda etmiyor.

Sana ne oluyor ? Doğruları söyleyenleri görünce hemen böyle bozuluyorsunuz işte uslubunu bozmadan forum kurallarına uymanı öneriririm sana bişey diyen yok işine bak 😉
Kurallara uymasını söyleyip ne dediğini bilmediğinin gerçeği.

Sen forumun yeni karaktersizi misin? Hoş geldin uzun süredir forumda bir karaktersiz eksikti. Umarım adminler tez zamanda karaktersiz tagını verir.

Sen forumun yeni karaktersizi misin? Hoş geldin uzun süredir forumda bir karaktersiz eksikti. Umarım adminler tez zamanda karaktersiz tagını verir.
Hoş bulduk beni tanımıyorsun neyse 2 gün önce bir kaç konuda site yetkililerinin üyelere hakaret edenlerin cezasız kalmıcağını okumuştum ama görüyorumki Trashy adlı yönetici senin bana ettiğin hakaret mesajına gülerek tepki göstermiş :)

Seni ciddiye alıp cevap bile vermicem değmezsin çünkü profil resminden yaşını tahmin edebiliyorum.

Hoş bulduk beni tanımıyorsun neyse 2 gün önce bir kaç konuda site yetkililerinin üyelere hakaret edenlerin cezasız kalmıcağını okumuştum ama görüyorumki Trashy adlı yönetici senin bana ettiğin hakaret mesajına gülerek tepki göstermiş :)

Seni ciddiye alıp cevap bile vermicem değmezsin çünkü profil resminden yaşını tahmin edebiliyorum.
Profil resminden yaş tahmini yapmaktan bahsediyorsunuz, kusura bakmayın efendim konuşmaya dahil oluyorum ama müneccim felan mısınız? ayak falı da bakıyor musunuz? :) bu tür olaylara seyirci kalamıyorum kusura bakmayın ama haddinizi fazlasıyla aştığınızı düşünüyorum iyi forumlar dilerim.

Yaşım devlet sırrı değil 25, profil resmimle ne alaka? Çocukluğumun çizgi filmini koydum hala da izlerim. Zekan ve muhakeme yeteneğin de karakterin kadar gelişmiş belli ki.

@Kaptan Yosun @Dr Livesey @ZamaZom konular üzerinde tartışmaya son verelim bu son mesaj olsun. Yönetici değilim sıradan bir moderatörüm ifadeleri herkes dilediği şekilde kullanabilir bu özellik bu yüzden var gelelim yazılan kelimeye kaba hitap olarak geçiyor bir hakaret içeren mesaj olsa mesajı silinir ve uyarı puanı zaten alır kim olduğunun bir önemi yok.

Bu mesajdan sonra tartışmaya yönelik forum düzenini bozan mesajlar silinecek tekrarlanması durumundada uyarı verilecek.

Geri