Çözüldü Dönüşümleri ayarlıyorum rebootan sonra eski haline dönüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Zqdı

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar dönüşümleri ayarlıyorum siyah çelik mavi çelikte 0 olarak sadece onu +9 olarak kodu yazıyorum rebootan sonra aynı oluyoe

Çözüm
item_proto.txt ve mob_proto.txt dosyalarını excell vb. programlarına yapıştırarak düzenli olarak değiştirmeler yapabilirsiniz. Muhtemelen düzenlemeye çalıştığınız satırı bozdunuz ve okunamaz bir hale geldi. Dediğim gibi yaparsanız protoyu sorunsuzca düzenleyebilirsiniz.
İtem proto db sysser:
SYSERR: Oct  3 16:36:08 :: Set_Proto_Item_Table: ItemProto Reading Failed : Invalid value. (index: 2, col: 2, value: 0)
SYSERR: Oct  3 16:36:08 :: Set_Proto_Item_Table:     0 ~ 2 Values: 30343,0,

30343 iteminde hata var sanırım kontrol et

item_proto.txt ve mob_proto.txt dosyalarını excell vb. programlarına yapıştırarak düzenli olarak değiştirmeler yapabilirsiniz. Muhtemelen düzenlemeye çalıştığınız satırı bozdunuz ve okunamaz bir hale geldi. Dediğim gibi yaparsanız protoyu sorunsuzca düzenleyebilirsiniz.

Çözüm
hayır bozmadım hatta o rakamın üzerine tıkladın o rakamı aldı oraya 6 yazdım

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri