Çözüldü Directx9 sökmem sonucu oyunun pencerede açılmaması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
syserr koymak isterdim fakat ne yazık ki syserr atmıyor. directx9 u zenaris filesten söktüm. yani önce kendi anlatımım sonra geri kalan shader muhabbeti yüzünden zenaristen söktüm kalan yerleri. fakat şimdi ne yaparsam yapayım clienti pencerede başlatamıyorum. nereye bakmam lazım hangi ayardan kontrol ediliyor? @pasha37 sen biliyorsundur kesin yardım edersen çok sevinirim.​

Çözüm
@Baldwin in önerisi üzerine configi aldım fakat öyle çalışmayınca srcden de bir şeyler çekmem gerekti. tam olarak şunu çektiğimde düzeldi diyemiyorum ama pythonconfig dosyalarını çektim sanırım ordan kaynaklıydı bi fikrim yok. sorun çözüldü teknik olarak.
@Baldwin in önerisi üzerine configi aldım fakat öyle çalışmayınca srcden de bir şeyler çekmem gerekti. tam olarak şunu çektiğimde düzeldi diyemiyorum ama pythonconfig dosyalarını çektim sanırım ordan kaynaklıydı bi fikrim yok. sorun çözüldü teknik olarak.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri