Yardım Dev Çöl Kaplumbağası damage yemiyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

figan61

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamun aleyküm dev çöl kaplumbağası damage yemiyor 15 vuruştan 1 tanesi işliyor sadece kaplumbağada bu sıkıntı var bunu nasıl düzeltebilirim?

Aleyküm selam çift el çar ile vurmayı denediniz mi?

kaplumbağayı kaldırarak kökten çözüm yapılabilir, zaten metin2de kimse o bossa dalmaz yoksa tüm çöl boyu kovalıyor

Oyunu oynamaya başladığım günden bugüne en irrite olduğum boss diyebilirim. mob_proto'dan defansını biraz düşürebilirsiniz. Eğer sorun defansı değilse, saldırı ile alakalı problem vardır. Bi kontrol edelim.

DENEDİM AMA DURUM YİNE AYNI
Dün deneyip haber verecektim unutmuşum şimdi denedim normalde çift el savunması düşük oluyor bunların bende bıçak savunması 0 mesela bıçaklı çar ile vurabiliyorum diğerleriyle miss bile atamıyorum.
mob_proto üzerinde RESIST_TWOHAND RESIST_SWORD vs onları 0a çekersen hepsi vurur ona göre ayarlayabilirsin.
1673018923277.png

Tahminimce cüssesi ile alakalı bu durumu razador ve nemerede de yaşıyoruz xd
EN İYİ ÇÖZÜM SİZCE NEDİR?
Dün deneyip haber verecektim unutmuşum şimdi denedim normalde çift el savunması düşük oluyor bunların bende bıçak savunması 0 mesela bıçaklı çar ile vurabiliyorum diğerleriyle miss bile atamıyorum.
mob_proto üzerinde RESIST_TWOHAND RESIST_SWORD vs onları 0a çekersen hepsi vurur ona göre ayarlayabilirsin.
11485 eklentisini görüntüle
Teşekkür ederim ederim deneyip dönüş sağlayacam

Geri