Yardım Detaylı pack temizliği, kullanılmayan dosyaları silmek

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DeadLyEscaPe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, bu işlem için bir yardımcı program, herhangi bir eklenti mevcut mudur? Kısayoldan pack içerisinde rolü olmayan dosyaları nasıl temizleyebiliriz?

Merhabalar, bu işlem için bir yardımcı program, herhangi bir eklenti mevcut mudur? Kısayoldan pack içerisinde rolü olmayan dosyaları nasıl temizleyebiliriz?
martysamanın toolu vardı ama packı bozuyor diyorlardı istyorsan dene

O boş klasörleri ve kopyası olan dosyaları buluyor, kullanılmayan karı bulmanın pek mümkün olduğunu sanmıyorum
kullanılmayanları nerden tespit edicen ki işte. eski packta bir sürü şey var en azından bu tool 10 kez atılmış şeyleri siler

Toolsları nedense pekte sağlıklı bulmuyorum negatif bir sorun yaratabilir .py dosyaları yerine kullanılmayan olarak kullanılmayan zırh silah iconlar vs vs gibi temizlik yaparsanız alandan kazanmış olursunuz örnek veriyorum ben 55-120 files yaptım diyelim bu fileste default mavi çelik felan fistan kullanılmadığı için hepsini direkt olarak sildim sende oyununda kullanmış olduğun şeyleri bırak

indexe eklenme sırasına göre en alttan en üste doğru el ile dosyaları taşıyabilirsiniz daha önce 50 adet packli bir filesı 2 saatte düzeltmiştim düz ve eklentisiz filessa kendi root-uiscript ve locale'inizi alıp türkmmo alt yapının packlerini indirip değiştirirseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Geri