Yardım Damage vurunca server reboot atıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Keremovuc

Yeni Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba sevgili arkadaşlar, serverımda metine, boss a, yaratıklara,veya karaktere damage atılınca server reboot atıyor yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler .

Reboot değilde core veriyor olup sonradan oyunu tekrar aktif ediyordur bir eklenti vardı büyük ihtimalle o kuruludur :)
Bak o da olabilir Vrunner diyorsun. Fakat dediği gibi öyle reboot attıracak bir hata mümkün değil. Core verir paket hatası verir bunlar olur yani.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bak o da olabilir Vrunner diyorsun. Fakat dediği gibi öyle reboot attıracak bir hata mümkün değil. Core verir paket hatası verir bunlar olur yani.
Aynen vrunner vardır.

Bu hata olabilir loglarda şöyle birşey görüyorum
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Kardeşim bu files kime ait hosting firmasının hazır filesi galiba eğer öyleyse gidip hosting firmasına yazmanız daha iyi olacaktır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bilişimin filesi ise neden böyle bir hata varkı herkese hazır files veriyorlar zaten daha önce kimse mi söylememiş adamlara böyle bir hata var düzeltin diye garip.

Açıkçası bilişim filesleri veya metin2 bilisimlerini önermiyorum ve tavsiyede etmiyorum bu yüzden belki daha bir sürü sorunlar var ve ilgi alaka sıfır hayırlı geceler.
Evet, zamanında bilişimin fileslerini kullandım da hilenin sorunun bugun önüne geçemiyordum, şimdi mmotutkunlarının alt yapı hazırlama serisine başladım kendime ait sıfırdan files kurucağım {Udemy eğitiminide aldım} bakalım beni ne gibi sürevenler bekliyor :)

Evet, zamanında bilişimin fileslerini kullandım da hilenin sorunun bugun önüne geçemiyordum, şimdi mmotutkunlarının alt yapı hazırlama serisine başladım kendime ait sıfırdan files kurucağım {Udemy eğitiminide aldım} bakalım beni ne gibi sürevenler bekliyor :)
Tavsiyem bu şekilde iyi yaptınız bu şekilde kendinize ait bir Files ve bilginiz olmuş olacak nerede ne yaptığınızı bileceksiniz.

Bir zaman sonra bıkkınlık, bunaltı gelebilir yapma isteğiniz gidebilir pes etmeyin daha çok üstüne gidin göreceksiniz ki yapabildiğiniz şeylere kendin bile şaşıracaksın. Bir tavsiyem daha eğer çok daha iyi olmak isterseniz C++ diline ve Python dillerine bir bakın en azından üstünden geçin basit şeyleri öğrenin bilginiz olsun.

Bu anlattıklarım tüm arkadaşlar içindir sadece sana özel bir şey değil tavsiyem budur.

Tavsiyem bu şekilde iyi yaptınız bu şekilde kendinize ait bir Files ve bilginiz olmuş olacak nerede ne yaptığınızı bileceksiniz.

Bir zaman sonra bıkkınlık, bunaltı gelebilir yapma isteğiniz gidebilir pes etmeyin daha çok üstüne gidin göreceksiniz ki yapabildiğiniz şeylere kendin bile şaşıracaksın. Bir tavsiyem daha eğer çok daha iyi olmak isterseniz C++ diline ve Python dillerine bir bakın en azından üstünden geçin basit şeyleri öğrenin bilginiz olsun.

Bu anlattıklarım tüm arkadaşlar içindir sadece sana özel bir şey değil tavsiyem budur.
Filesin temelini oluşturduğum zaman gerisini zamanla halledebilirim, 1 ay ekleme yaparım diğer ay canım sıkılır ara veririm sonra tekrar devam ederim :) c++ ve python öğrenmem lazım da zor gibi geliyor

Filesin temelini oluşturduğum zaman gerisini zamanla halledebilirim, 1 ay ekleme yaparım diğer ay canım sıkılır ara veririm sonra tekrar devam ederim :) c++ ve python öğrenmem lazım da zor gibi geliyor
Zor diye bir şey yoktur. Bunu kendine sıkıntı yapma eğer zorlaniyorsan zaten sadece basit terimleri öğren ifdef, define, if ,else gibi ve mantıksal operatörler öğrenmen yeterli olacaktır.

Oyun değil de sunucunun kendisi resetleniyorsa belki vereceğim konuyla bir benzerliği olabilir. Ki şayet durum buysa sorunun files ile değil makine ile alakalı olma ihtimali de var..
Denemekten zarar gelmez.

| FreeBSD 9.2 | Reboot After Panic | Sistemin Çökmesine Yönelik Çözüm

Konudaki adımları uygulamak için büyük ihtimalle sizin makineye erişiminiz yoktur, ancak bunu bu şekilde bilişime iletirseniz belki daha iyi yardımcı olabilirler.

Kaynak kodlarından gereksiz kodları da kaldırabilirsiniz. Böylelikle daha sağlam bir yapı olur. Buglar çıkacaktır büyük ihtimal. Hemen hemen çoğu sorunun çözümleri var ancak bir sorunla karşılaşırsanız bana da bildirebilirsiniz. Böylelikle git repolarını güncelleyebilirim.

Senelerdir bu alanda uğraştım. Başka filesleri filande düzenledim. Hatta bizzat kendi serverim buna dahil. Ancak tecrübe kazandıkça ve karşılaştıklarımı düşünce sıfırdan kendi altyapını hazırlamak her zamam daha iyidir. Çok fazla zaman alır ancak nerede ne olduğunu ancak siz bilirsiniz.

Açıkcası ben bu rehber serisinin bu kadar benimseneceğini düşünmüyordum. Verilen emeklerin boşa gitmediğini anlamış oldumm :)

Geri