Yardım Damage orantısızlığı

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

zslower

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konu başlığına yardım veya help yazmak yasak, tekrarlanması durumunda gerekli yaptırımlar yapılacaktır.
Merhaba serverimde skill protodan damageleri düzenliyorum, şaman örnek veriyorum savaşçıya 5 milyon vuruyorsa bu aynı şekilde aynı itemlerle ninjaya 30 milyon vuruyor. Bu orantısızlığı nerden ayarlayabilirim? Skill protodan ayarlanmadığını tahmin ediyorum çünkü her skill hasar oranı 1 kod bloğunda. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Sonuç olarak istediğim savaşçıya vurduğu 5 milyon damage hasarını ninjayada aynı şekilde vurması ninjaya vurunca hasarın abartı bi şekilde 30 milyona çıkmaması

Bu bir orantısızlık değil ki. Her karakterin kendine özgü özellikleri var. Kimisi daha az zarar alırken kimisi fazla zarar alır. Kimisi fazla atak yapabiliyorsa kimisi az atak yapabilir. Atak hızları ise farklıdır. RPG oyunlarının çoğunluğunda sistem bu şekilde işliyor

Bu bir orantısızlık değil ki. Her karakterin kendine özgü özellikleri var. Kimisi daha az zarar alırken kimisi fazla zarar alır. Kimisi fazla atak yapabiliyorsa kimisi az atak yapabilir. Atak hızları ise farklıdır. RPG oyunlarının çoğunluğunda sistem bu şekilde işliyor
İyide büyük bi fark var her item aynı olmasına rağmen şamanın özelliği mi o o kadar fazla vurması? Savaşçıya 5milyon vuruyor aynı skille ninjaya 30 milyon vuruyor aynı itemlerle aynı şeyle

Geri