Yardım Dali offlineahop mali shop search system

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

forum80

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba bu iki sistemin neredeyse bütün hatalarını giderdim bu konu ile ilgilenen arkadaşlar ben isem fiyatını guncelledikten sonra halen arama sisteminde güncel olmayan eski fiyat yaziyor bu sorunubie türlü asamadim sorunla ayrıntılı bili isterseniz istedigini kod blogunu paylaşabilirim kolay gelsin

TPacketGCPrivateShopSearchItem pack2;
if (pack2.item.price != r_item.price)
{
ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("Arama Aynası %u Shop Fiyatı %u"), pack2.item.price, r_item.price);
}

shop.cpp ye bu kodu deniyorum fakat pack2.item.price değeri 0 veriyor

Son düzenleme:
Bu sorun her shop ve search sisteminde var zaten. Bunun için search kodlarına kontrol eklemek gerekiyor.

Şöyle ki, server tarafında search sisteminin packet tanımları içindeki price ile, shop item den çekilen paketin içindeki price eşit değilse (yani fiyat değiştirilmişse) false döndürüp refresh çektirebilirsin. Hatta sadece bunun için bir packet oluşturup bu packet aracılığı ile pythona da refresh gönderebilirsin.

Bu sorun her shop ve search sisteminde var zaten. Bunun için search kodlarına kontrol eklemek gerekiyor.

Şöyle ki, server tarafında search sisteminin packet tanımları içindeki price ile, shop item den çekilen paketin içindeki price eşit değilse (yani fiyat değiştirilmişse) false döndürüp refresh çektirebilirsin. Hatta sadece bunun için bir packet oluşturup bu packet aracılığı ile pythona da refresh gönderebilirsin.
Bu konuyu mantık olarak düşündüm yaptim fakat doğru değişkenleri bulamadım istersen discord dan birlikte yapsak

Geri