Çözüldü Common_Drop_Item.txt HK.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

viquality

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, oyunda mob_drop_item haricinde köpeklerden yada işte bazı slotlardan hemen hemen her haritadaki, gereksiz belli itemler düşüyor. Bu levela göre değişiyorda sanırım ama hiç değişmeyen şey sürekli lisan kitabı yada dönüşüm kitabı gibi birçok gereksiz itemlerin düşmesi.

Bu itemlere ihtiyaç duymuyorum, yani zaten özellikler master olarak veriliyor. Bunları commonu tamamen boşaltmama rağmen bir türlü kaldıramadım.
object-kill klasörleri tarafındada birşey yok yani bu bayağı txtden çekiyor gibime geliyor. Başka bir txtde yok yani hepsi /turkey dizininden çekiyor.

Gereksiz itemleri kaldırmak istiyorum ve bu konuda ne yapacağımı bulamadım yardımcı olursanız ne mutlu.
Resim ekte mevcuttur.

Dosya Eklentileri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,4 MB · Gösterim: 209
Düzeltme: dropları reload yaptıktan sonra bi reboot attım , client taraflı cache tutuyor sanırım. Şuanda silinen itemler gözükmüyor, birnevi sorun çözüldü denilebilir ancak kaynağından emin olmak için slotları kontrol edeceğim.
- Ek bir soru eklemek istiyorum bu common droplarını kaldırmam gereksiz itemleri kaldırmaktan çok önemli itemleri kaldırmak gibi birşey olmuyor değilmi? Yani kapsamlı bir dosya ve itemleri kontrol edemiyorum tek tek.

common_drop_item.txt dosyasında önemli itemlerda mevcut bu yüzden tek tek kontrol ederek silmelisiniz. Dönüşüm küresini ise mob_proto’dan kaldırmalısınız. Sanırsam polymorph_item sütunundaydı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri