Çözüldü ClientManagerPlayer.cpp editliyemiyorum.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

samed0106

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Server taraflı efsun botu kısmında yardıma ihtiyacım var. Editlemem gereken yerler bende daha farklı bir biçimde yazıldığı için doğru ekleyemedim. Yardıma ihtiyacım var aşağıya gerekli dosyaları atıyorum.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Clientmanagerplayer değil clientmanager.cpp ye ekleyeceksin. Clientmanager.cpp dosyanı konuya eklersen sistemi ekler gönderirim.

Evet sanii kullanıyorum.

Ama sistemde öyle yazıyor kontrol ettim.
Hata var o eklemeler clientmanagerplayer ile alakası yok clientmanager içine eklenecek zaten kendin belirtmişsin aratman gerekenlerin o cpp de olmadığını aratman gerekenleri clientmanager.cpp de aratırsan sorunsuz eklersin ya da dosyayı gönder ekliyim.

Hata var o eklemeler clientmanagerplayer ile alakası yok clientmanager içine eklenecek zaten kendin belirtmişsin aratman gerekenlerin o cpp de olmadığını aratman gerekenleri clientmanager.cpp de aratırsan sorunsuz eklersin ya da dosyayı gönder ekliyim.
Teşekkür ederim şimdi kendim deneyeceğim eğer yapamazsam sizden destek alırım.

Teşekkür ederim şimdi kendim deneyeceğim eğer yapamazsam sizden destek alırım.
Hocam yapamadım :D alpemix var mı? @melihalbayrak

Sorunun kaynağı lenght.h dosyasında include eksiğinden kaynaklı olduğunu bağlantı ile tespit edip düzelttik sorun çözülmüştür. eklenmesi gereken include ise #include "service.h"

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri